Neler Yeni

Akp li dediğim için dava yer miyim?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Birine AKP'li diyerek büyük hakaret etmişsin. Bence iyi bi ceza yersin

Otobüste bir kadın "benim ülkemi lezbiyen yapamayacaksınız diye bağırdığı" video var altın AKP'li yazdım sonra biri yazdı "dava edeceğim o olacak" diye. Son sildim ben mesajı başka hesaptan ağzını yokladım ama galiba edecekmiş ama bu konudan dava edebilir mi? Dedi belediye başkanıyla iç içeyim, o arkadaşa geçmiş olsun dedi. Yani yorum yaptığım hesaba.
ülkenin düştüğü hale bak 0 düşünce özgürlüğü buna çağrı yapıyoruz liberal diye dalga geçiyolar :D

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,204
İsim
Berkecan Ergin
Öyle bir devir olduki akp liye akp li demekte hakaret, chp liye chp li demekte hakaret :D 20 yıldan fazladır 2 aday var. Yeter lan :D
Şimdi o da akp den diyeceksiniz ama nedense hakan fidan ve muharrem inceye kanım çok kaynıyor. ileride ikisinden biri devam eder inşallah. Tabi ince yine kaçmazsa

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,569
İsim
İsmi ismi.
Şuna bak ya İlber Ortaylı'nın bizim hukukçu yetiştirmemiz lazım diye haykırışlarının kanıtlanmış hali. Bir partiye ideolojisinden dolayı mensub olduğunu düşünmek ve iletmek ne zamandan beri davalık oldu? Hatta bu yalan dava tehtidi karşı tarafın yaptığı daha yanlış. Artık eğitim sisteminde bu tür şeyleri temel düzeyde öğretmeleri lazım.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Kaira Bilgic
Otobüste bir kadın "benim ülkemi lezbiyen yapamayacaksınız diye bağırdığı" video var altın AKP'li yazdım sonra biri yazdı "dava edeceğim o olacak" diye. Son sildim ben mesajı başka hesaptan ağzını yokladım ama galiba edecekmiş ama bu konudan dava edebilir mi? Dedi belediye başkanıyla iç içeyim, o arkadaşa geçmiş olsun dedi. Yani yorum yaptığım hesaba.
Hiç bir şey olmaz liberalller yanmasın

Top Bottom