Neler Yeni

Öneri AKP’li Vekilin Photoshoplu İmamoğlu Paylaşımına Tepki Yağdı

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
AKP Bursa Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Başkanvekili Muhammet Müfit Aydın, sosyal medya hesabından skandal bir paylaşıma imza attı. Aydın, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun photoshoplu fotoğrafını paylaştı.

AKP’li Aydın, paylaşımında, “İstanbul’u sel götürürken tatil yapan başkanlarına laf söyleyemeyenler, can siperhane görevinin başında olan yetkililerimize istifa çağrısı yapıyor. Onlara söylenecek tek şey: Hadi oradan!” ifadelerini kullandı.

Tweetinde, ‘ZilletinOçocuklarıYaktı’ etiketini de kullanan Aydın, tepkilerin ardından paylaşımını sildi.

1627939401305.png

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Reis sen birkaç hafta geriden mi geliyorsun ya?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,800
İsim
Mert Can Ergün
çok geriden geliyorsun

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,992
İsim
Cdd Baran
İlgilendiği Kategoriler
Politik a Politik
Bana Hırsız Demek İstiyorsan Kadeşim Yürü git Lütfen 1. bu konuyu görmedim 2. İstersen Kaynak veriyim haber hakkında 3. hemen hırsız deme millete çok bilmiş.
dostum sadece konusunun açılmış olduğunu söylemek istemiş .d

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bana Hırsız Demek İstiyorsan Kadeşim Yürü git Lütfen 1. bu konuyu görmedim 2. İstersen Kaynak veriyim haber hakkında 3. hemen hırsız deme millete çok bilmiş.
Hocam estağfirullah, size öyle bir şey demedi de, demek istemedi de. Sadece bu konunun önceden açılmış olduğunu söyledi, bu kadar sinirlenmenize gerek yok, elinize sağlık konuyu açtığınız için.

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
Hocam estağfirullah, size öyle bir şey demedi de, demek istemedi de. Sadece bu konunun önceden açılmış olduğunu söyledi, bu kadar sinirlenmenize gerek yok, elinize sağlık konuyu açtığınız için.
Özür Dillerim Ondan önce ona benzer bir olay oldu bu yüzden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostum sadece konusunun açılmış olduğunu söylemek istemiş .d
Özür Dillerim Sadece ondan önce ona çok benzer bir olay oldu bu yüzden bu kadar sinirlendim.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Özür Dillerim Ondan önce ona benzer bir olay oldu bu yüzden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özür Dillerim Sadece ondan önce ona çok benzer bir olay oldu bu yüzden bu kadar sinirlendim.
Sıkıntı yok, umarım sinirlendiğiniz arkadaşımız da anlayışla karşılar özrünüzü. Bu arada özür dileme erdemini gösterdiğiniz için sizi tebrik ediyorum.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
AKP Bursa Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Başkanvekili Muhammet Müfit Aydın, sosyal medya hesabından skandal bir paylaşıma imza attı. Aydın, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun photoshoplu fotoğrafını paylaştı.

AKP’li Aydın, paylaşımında, “İstanbul’u sel götürürken tatil yapan başkanlarına laf söyleyemeyenler, can siperhane görevinin başında olan yetkililerimize istifa çağrısı yapıyor. Onlara söylenecek tek şey: Hadi oradan!” ifadelerini kullandı.

Tweetinde, ‘ZilletinOçocuklarıYaktı’ etiketini de kullanan Aydın, tepkilerin ardından paylaşımını sildi.

Alıntıyı görüntüle
Kendisini asla sevmem ama artık yeter adam başkan bunu kabul etmemiz gerekir mesela ben nefret ediyorum çünkü yönetim insanı değil inşaat sektöründe devam etmeli he ama ne kadar sevmesem de bu konuda artık hak vermek zorundayım kafa photoshoplanmış o belli ten renkleri uymuyor diyeceğim kabul etmek zor dğeildir hiç bir zaman bunu tüm herkese söylüyorum kabul edin doğruları.

Top Bottom