Neler Yeni

AKP'yi eleştirin ve size hakaret edeyim :serbest

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Excator23cm

80+ Gold
CHP yi eleştridm. Bazı sevşyesizler bana koyun dedi.
Bu hakaret ama bu serbestmiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kdkdkdkdkdkdkd
Böyle işte bugün birisi deprem yardımları için konu açtı ben bizzat birinci ağızdan olanları yardımların oldukça falza geldiğini ve bu haberin yanlış olduğunu söyledim haber ise yardımlar gitmiyor vs idi akp'li oldum forumda böyle çok boş kişi var gelip siyaset konularında boş yapıp çıkıyorlar.

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Ne kadar AKP bu ülkenin başına bela olsa da savunan adama koyun denmemeli bence. Hakaret sonuçta, saygı duymak lazım.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,498
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Forumda bunun onlarca örneği oldu, o tarz agresif bir konu açarsan başına neler geleceğini az çok kestirebiliyor olman gerekiyor. Aynı şekilde bunu karşı tarafta yapıyor, bunu bilerek davranacaksınız. Tepkinin geleceği %100 kesin bir şey.

Excator23cm

80+ Gold
silindi.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
CHP yi eleştridm. Bazı sevşyesizler bana koyun dedi.
Bu hakaret ama bu serbestmiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kdkdkdkdkdkdkd
Herkes her partiyi eleştirebilir, ama objektif olarak eleştirmeli, gerçek dışı ithamlarda bulunmamalıdır, nasıl eleştirdiniz bilmiyorum.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Forumda bunun onlarca örneği oldu, o tarz agresif bir konu açarsan başına neler geleceğini az çok kestirebiliyor olman gerekiyor. Aynı şekilde bunu karşı tarafta yapıyor, bunu bilerek davranacaksınız. Tepkinin geleceği %100 kesin bir şey.
Tepkinin geleceğini biliyorum zaten. Ama modun buna karşı bir tavır takınmaması hakaretin serbest olduğunu gösterir.

MY. DEMİR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Mehmet Yener DEMİR
Hakkımızda hayırlısı başkan.

Besim Tibuk

80+ Gold
Siyaset yasaklansa?

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Evet. Akp yönetimi leş. Ama chp de sütten çıkmış ak kaşık değil. İkisininde ortak yönü versiği vaatleri tutmayan. Şu anda adamx gibi adam birtek tunceli belediye başkanı mehmet fatih maçoğlunun bulunduğu TÜRKİYE KOMUNİST PARTİSİ. Benim siyasi düşüncem bu ama chp de akp de b*ktan bir yönetim var.kötünün iyisi Mansur yavaştır ama oda eğer başkan seçilirse chp nin kuklası olur diye korkuyorum. Yanlış anlaşızlmasın şunu savunmuyorum. Sade ve açık bir dil konuştum.
tuncelide şu anda maçoğlunun pek bi vasfı yok

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom