Neler Yeni

Öneri Alacağım kulaklık için adaptöre ihtiyacım var.

rq1mz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ramazan68181218212
Bu kulaklığı alacağım
Anakartım sanırım bu bluetooth desteği yok. Bilgisayara kulaklık bağlantısı yapmak için adaptöre ihtiyacım var sanırım. Ne alabilirim ?
Bu tarz bir şey iş görür mü hiç bilmiyorum.

Palo DAYI

80+ Gold
anakartta wıfı yok evet attıgın adaptor gayet ıs gorur suanben xbox koluna baglanıyorum 10metreden cekıyor bızzat denedım :)

rq1mz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ramazan68181218212
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anakartta wıfı yok evet attıgın adaptor gayet ıs gorur suanben xbox koluna baglanıyorum 10metreden cekıyor bızzat denedım :)
Anladım. 100tl lik falan ucuz adaptörlerde iş görür mü acaba. Ç ok pahalı değil zaten bunu alsam mı direk bilemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki ben bunu kulaklığa falan nasıl bağlayacağım ? Bu adaptörü bilgisayara takınca sanki bluetooth varmış gibi mi olucak ? Hiç bilmiyorum valla ilk kere bluetoothlu bir ürün kullanıcam :D

Palo DAYI

80+ Gold
Anladım. 100tl lik falan ucuz adaptörlerde iş görür mü acaba. Ç ok pahalı değil zaten bunu alsam mı direk bilemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki ben bunu kulaklığa falan nasıl bağlayacağım ? Bu adaptörü bilgisayara takınca sanki bluetooth varmış gibi mi olucak ? Hiç bilmiyorum valla ilk kere bluetoothlu bir ürün kullanıcam :D
evet aynı telefondakı gıbı olacak adaptoru takınca pc dırek goruyur sana sadece kulaklıgı esıtlemek kalıcak

Palo DAYI

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,648
Üyeler
154,976
Son üye
burk
Top Bottom