Neler Yeni

Aldığınıza Pişman Olduğunuz PC Oyunları

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Oyun İsmi - Platform ve Fiyat şeklinde belirtip ve sebebini yazabilirsiniz.

Aslında ben hiç bir oyunu aldığıma pişman değilim çünkü her bir oyun tecrübe oldu bana bundan dolayı tam olarak pişman oldum diyemem pişman oldum diyebileceğim 2 oyun var sadece.

Hades 24 TL Steam

Oyun hiç benlik değilmiş, ben böyle stres atmalı DOOM Eternal tadı alabileceğim bir oyun beklemiştim ama kanser etti sadece beni :D

Hellblade: Senua's Sacrifice 12,25 TL Steam

Oyunun 2-3 tane saldırı şekli var başka yok, sürekli aynı düşmanlar geliyor onları öldürüyoruz aşırı tekrar eden bir oyun bence. Alıp iade etmiştim ama 12 Liraya tekrar şans verilir diye aldım kütüphanemde duruyor, oynarmıyım orası meçhul :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

r4NG3r

80+ Silver
PUBG 70 TL vermiştim zamaninda hiç oynamadım o zamanın 70 tlsi şimdi 400 500 TL sayılır

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Eagle
Payday 2 aldım daha PC ye bile kurmadım

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Yaman Kurşun
Net r6 oynanış çk zor 50 lira mı neydi

Suwariba

80+ Silver
Ac Valhalla, ilk başta çok eğlenceliydi çok memnundum ama şimdi her girdiğimde 10-15dk sonra oyundan atıyor. Birde bi dlc ile birlikte toplam 400 lira verdim. Keşke torrent indirseydim

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Geçen aylarda nfs indirimleri vardı ya 200 verip 4-5 oyun aldım ama oynamıyorum forza daha çok sardı daha sonradan da gamepass e geldi onda bi tık pişmanım.

COMMANDERR

80+ Bronze
GTA,rdr2 ,tomb raider, squad aldım.

Squad hariç hepsini sildim aktif squad oynuyorum

Reav

80+ Silver

Aslında ben hiç bir oyunu aldığıma pişman değilim çünkü her bir oyun tecrübe oldu bana bundan dolayı tam olarak pişman oldum diyemem pişman oldum diyebileceğim 2 oyun var sadece.

Hades 24 TL Steam

Oyun hiç benlik değilmiş, ben böyle stres atmalı DOOM Eternal tadı alabileceğim bir oyun beklemiştim ama kanser etti sadece beni :D

Oyunun 2-3 tane saldırı şekli var başka yok, sürekli aynı düşmanlar geliyor onları öldürüyoruz aşırı tekrar eden bir oyun bence. Alıp iade etmiştim ama 12 Liraya tekrar şans verilir diye aldım kütüphanemde duruyor, oynarmıyım orası meçhul :D
cyberpunk 2077 ön sipariş vermiştim o zaman pc kaldırmıyordu şuandada pek ilgimi çekmiyor oyun 250tl çöpe gitti yani anlayacağın.

Cihangir

80+ Gold
r6 30 dk oynayıp iade ettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Okyanus

Hades 24 TL Steam

Witcher 3 - Steam
14tl
Bir saat aralıksız oyatmadı bana kendini, rdr2'yi 6 kere bitirmiş biri olarak oyun bana sıkıcı geldi ve kütüphanemde 3 saati var.

Top Bottom