Neler Yeni

Çözüldü✓ (aldım)İtopya 3060ti hazır sistem 17bin

AdRaSa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
ARDA
Hayırlı olsun ti zaten tek başına kurtarıyor. Güle güle kullan sıkıntısız dertsiz tasasız

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Hayırlı olsun. Ekran kartı için destek aparatı almanız iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
ergün çiğdem
anakartı h510 sandım fiyatı görünce ama b560 mış. Güzel sistem. Güle güle kullan
Saolasın darısı sana
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun. Ekran kartı için destek aparatı almanız iyi olur.
Tavsiye icin cok saol hemen aparatlara bakacagim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun ti zaten tek başına kurtarıyor. Güle güle kullan sıkıntısız dertsiz tasasız
Valla 5 aydir köle gibi calistim kurusuna dokunmadan bekledim sonunda ekmegini yiyecegim rahatladim

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
burak
haftaya durursa bir tanede bende alacam başlarım kampanyalarına alıp kurtulmak en iyisi

Mert555

80+ Bronze
Hayırlı olsun güzel fiyat ama pc hocasının çıkaracağını almak daha mantıklı olabilirdi.

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Ahmet Aytekin
Hayırlı olsun güzel fiyat ama pc hocasının çıkaracağını almak daha mantıklı olabilirdi.
Bir arkadaşımız mal satın aldıktan sonra keşke içeren cümleler kurmak edep adaba terstir. Kalbini gıcıklandırma adamın. Tertemiz kasa aldı hayırlı mübarek olsun de geç.

Mert555

80+ Bronze
Bir arkadaşımız mal satın aldıktan sonra keşke içeren cümleler kurmak edep adaba terstir. Kalbini gıcıklandırma adamın. Tertemiz kasa aldı hayırlı mübarek olsun de geç.
Empati yapınca doğru ama 17k para sayılıyor para kazanmak kolaysa kolay şekilde harcar parayı. Kendi bilir.

Son düzenleme:

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Ahmet Aytekin
Empati yapınca doğru ama 17k para sayılıyor para kazanmak kolaysa kolay şekilde harcar parayı. Kendi bilir.
Dediğin gibi kral kendisi bilir ama biz yine de hayırlı olsun diyelim, aklında soru işareti kalmasın.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Efecan
10 numara sistem hayırlı olsun inşallah o sisteme bide sıvı soğutma çokta gereklimi bilmiyorum ama cillop gibi olur kazasız belasız inşallah

Mert555

80+ Bronze
Niye bu kadar asabisiniz anlamıyorum ki.
Cümle sonuna niyetimin kötü olmadığını anlayın diye lütfen yazdım özellikle. Konu sahibi kardeşimiz öneri istiyorum demiş. Bende öneri verdim. Hala bir şansı var iptal edip kendi bilir ama cevap gelecekse öneri verdiğim kişiden gelmeli siz konuya atlamamalısınız

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Ahmet Aytekin
Cümle sonuna niyetimin kötü olmadığını anlayın diye lütfen yazdım özellikle. Konu sahibi kardeşimiz öneri istiyorum demiş. Bende öneri verdim. Hala bir şansı var iptal edip kendi bilir ama cevap gelecekse öneri verdiğim kişiden gelmeli siz konuya atlamamalısınız burada.
Ben sizle tartışmıyorum bu kadar gerilmeyin. Konu daha çok kirlenmesin.

Top Bottom