Neler Yeni

Aliexpres ChoiceDay indirimleri

insann

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Tarık Nail YALDIZBAŞ
Hepsini kasaya montajlayınca da atayım başka atmam :D. Bu arada benim sıvı soğutucu 240lık ya onun fanları radyatörün üstüne bu yeni aldıklarımdan 2 tane radyatör altına takayım diyorum. Radyatörü tost yapacağım yani. Ama bana ekstra fan vidası lazım bunu için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İndirim bitti kardeşim. Bu arada ben bunu 113 TL'ye değil 101 TL'ye almışım.

Bittiğini biliyorum da ilerleyen zamanlarda belki tekrar indirime girer diye istedim linki. Teşekkürler hocam.

KatilArap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Muhammet Mustafa Günaltın
İnşallah düşerse 5 tane daha alacağım.

Reverse 3x reverse fanlarım da geldi az önce. Temudan 1 hafta sonra sipariş vermiştim. Temu hala getirecek....
Fanların performansı nasıl hocam bide tekrar link atma şansınız var mı acaba ?

KingDeViL

80+ Bronze
Fanların performansı nasıl hocam bide tekrar link atma şansınız var mı acaba ?
Fanları bilgisayara montajlayamadım. Temu'dan 3 adet daha gelecek onları bekliyorum. yalnız şuan masa üzerinde beni serinletecek şekilde çalışıyorlar :D. Pwm olması yeterli benim için. Kasadaki fanları kumanda ile hızlandırmaktan gına geldi. Birde birbirine geçmeli olduğundan kablo karmaşası azalacak.

Bu benim aldığım model JM5:

JM1 modeli var :

Jm 3 :

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Baran Kut
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $4.71 69%OFF | Smart Visual Ear Cleaner with Camera 1296P Ear Sticks USB C Charging Ear Wax Removal Tool WIFI Connection 6 LED Lights Earpick

Şu alınır mı ? Kullananlar beğenmiş 7.98 gözüktü vergili fiyatı(yeni hesapta)

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Axl Rose
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $4.71 69%OFF | Smart Visual Ear Cleaner with Camera 1296P Ear Sticks USB C Charging Ear Wax Removal Tool WIFI Connection 6 LED Lights Earpick

Şu alınır mı ? Kullananlar beğenmiş 7.98 gözüktü vergili fiyatı(yeni hesapta)
Ben kullanıyorum, kullanımı gayet basit ve gerçekten de çok işe yarıyor. Sadece uçları kolay kırılabiliyor, satıcıdan ekstradan yedek uç isteyin derim, belki gönderir :)

Top Bottom