Neler Yeni

Aliexpres ChoiceDay indirimleri

Arthur61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Samet Albayrak
Hikaye valla. Dün bir makine baktım 350 tl hemen sayfanın altında önerilenlerde aynısını 250 tl ye alabiliyordum :D dikkat edin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Haktan Erol
Hocam benim attığım beyaz nasıl onu begendim de bu fiyata alınır bir sıkıntı falan varmıdır
doğru konuşmak gerekirse ben de almadım daha bir konsol ama sana attığım linktekini almayı düşünüyorum, nintendo tuş dizilimi ve triggerları kademeli değil o kısım dezavantajlı. ama en azından xbox kolu olarak gözüktüğü için pc ye bağlannırken uyum sorunu çekmez, diğeri ps kolu olarak geçtiği için olduğu için doğrudan bağlanabilir mi pc ye bilmiyorum bi uyumluluk olayı da var bu konsollar arasında. attığın kol hakkında bir fikrim yok maalesef çok araştırmadım

bi 3 4 gün sonra sipariş vercem bakalım geldiği zaman buraya incelemesini koyarım

thes1nner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet
Hocam sizce Bu mu https://a.aliexpress.com/_omb0z7a
Yoksa bunu mu https://a.aliexpress.com/_oEsipag
Almak mantıklı artı ve eksileri neler sizde fotoğrafları var mı elinizde mevcutsa kol
İkinci attığını almıştım dual sense'e benziyor yapı olarak. Hissiyatı da iyiydi. Kısa bir süre kullandım arkadaşa hediye ettim. İlkini bilmiyorum ama ps4 kolu gibi datafrog kolu hali hazırda var. Ondan kalite olarak net önde. Benim eller biraz küçük o yüzden pes/fifa da rahat edemedim o yüzden verdim arkadaşa. Bataryası da baya uzun gidiyor ps4 versiyona göre.

TVKANY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasin Kiraz
471 lira olan gamepad bende var. Fiyatına göre fena değil iş yapar. Bu gamepad'i de kullandım bu daha kaliteli. Geçenlerdeki indirimde bu gamepad'i de aldım. Bunun hissiyatı da iyi. Analog yeri xbox gibi sevmiyorsan yukardakini al bu tarz seviyorsan bunu da alabilirsin.
Merhabalar 2. bahsettiğiniz daha kaliteli dediğiniz gamepad i almayı düşünüyorum windows 11 ile kablosuz baglantıda bir sorun yaşıyor musunuz? FC24 oynarken sorun cıkartıyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Murat
İkinci attığını almıştım dual sense'e benziyor yapı olarak. Hissiyatı da iyiydi. Kısa bir süre kullandım arkadaşa hediye ettim. İlkini bilmiyorum ama ps4 kolu gibi datafrog kolu hali hazırda var. Ondan kalite olarak net önde. Benim eller biraz küçük o yüzden pes/fifa da rahat edemedim o yüzden verdim arkadaşa. Bataryası da baya uzun gidiyor ps4 versiyona göre.
Peki USB ile mı bağlantı var yoksa kablolu mu ?şarj falan edebilir mi? Birde laptop kullanıyorum sorunsuz kullanilirim değil mi

Son düzenleme:

thes1nner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet
Merhabalar 2. bahsettiğiniz daha kaliteli dediğiniz gamepad i almayı düşünüyorum windows 11 ile kablosuz baglantıda bir sorun yaşıyor musunuz? FC24 oynarken sorun cıkartıyor mu?
Bağlantıda sorun yok. Ama ben çin modellerine güvenemiyorum online oyunlarda gecikme konusunda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki USB ile mı bağlantı var yoksa kablolu mu ?şarj falan edebilir mi? Birde laptop kullanıyorum sorunsuz kullanilirim değil mi
Bluetooth ya da kablo takarak kullanılıyo. Laptopta Bluetooth vardır zaten sorun olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Murat
Bağlantıda sorun yok. Ama ben çin modellerine güvenemiyorum online oyunlarda gecikme konusunda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bluetooth ya da kablo takarak kullanılıyo. Laptopta Bluetooth vardır zaten sorun olmaz.
Yok hocam zaten öyle büyük oyunlar oynamayacağım. Peki hocam 18 yaş altiyim TC kimliğimi versem sorun falan çıkar mı? Ve gümrük takılması vs. oluyor mu bazen ürünlerde

thes1nner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet
Yok hocam zaten öyle büyük oyunlar oynamayacağım. Peki hocam 18 yaş altiyim TC kimliğimi versem sorun falan çıkar mı? Ve gümrük takılması vs. oluyor mu bazen ürünlerde
Yaş olayını bilemiyorum hiç. Ama sorun olacağını sanmıyorum.

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Cem
İyi günlerde kullanın hocam güzel bir set buldum indirim bekliyorum ben de
1717932734076.png

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Cem
Geldiğinde inceleme yaparsanız çok iyi olur.
Ürün geldi fakat panelinde resimdeki gibi çizikler mevcut. Çalıştığında belli olmuyor. Satıcı anlaşmazlık başlat dedi. Ürünü geri yollamam gerekirse acaba kargoyu felan ben mi ödüyorum ve gümrük ücreti yanıyor mu acaba..

1718022876463.png

1718022972915.png

Ayzekk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
muhammet atan
Hocam
Hocam öneri için teşekkür ederim fiyat çok iyi ama almışken ölçü aleti tüm başlıkları ile almayı düşünüyorum.

Ürün geldi fakat panelinde resimdeki gibi çizikler mevcut. Çalıştığında belli olmuyor. Satıcı anlaşmazlık başlat dedi. Ürünü geri yollamam gerekirse acaba kargoyu felan ben mi ödüyorum ve gümrük ücreti yanıyor mu acaba..

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Çİzgiler belirgün evet hangi panel kullanılmış böyle anlayamadım ama çalışırken bayağı iyi duruyor. Hiç anlaşmazlık başlatmadım iade konusunda bilgim yok aldıklarım 1000tl altıydı beğenmediğimi attım kenara 1000tl üzeri sadece ak820 aldım o da sorunsuz şükür.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
SEFA KAYA

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
sürekli gözlerin bu panele bakmayacak ya bence o kadar da sorun olacağını sanmıyorum çiziklerin. güzelmiş beğendim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,484
Üyeler
145,625
Son üye
varex
Top Bottom