Neler Yeni

Ana Konu Aliexpress 10 Dolar Kupon Nasıl Alınır

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Bende teşekkürümü edeyim vergi dahil toplam 25 TL'ye 2 tane bu kulaklıktan aldım (şimdi baktım aldığımda tanesi 41 TL idi şimdi 76 TL olmuş :D). 10 günde bulunduğum İl'e geldi pazartesi kendim gidip alacağım.
TWS Bluetooth 5.0 kulaklık 3500mAh şarj kutusu
Rica ederim :D
Hayırlı olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 kupon aynı anda kullanılabiliyor mu 20$ olarak yoksa 2 ayrı alışverişte mi kullanılabiliyor?
Hayır kullanamazsın.
Bir hesaptan 2 tane kupon alamıyorsun diye biliyoum.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
11 gün oldu ama Aliexpress kupon için aldığı 1 doları geri iade etmedi etmeyecek sanırım canlı destekle birazdan yine görüşüceğim.
Konu açıldığı gün kuponu aldım, benim de hâlâ iade edilmedi.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849

Ekran kartı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Ekrem taha polat
Arkadaşlar 80tl lik aldığım LED ampul ürüne gümrük vergisi 7.36 TL çıktı diğer ücretler dahil değil. 127tl lik aldığım ssd ürüne ise 14.62 gümrük vergisi çıktı satıcıya üzerine 5 dolar yazmasini söylemiştim üstelik oda tamam demişti.diğer ücretler dahil değil.Sizce de orantısız değil mi.
gümrüğe sunum ücreti olarak sabit ücret alıyorlar o yüzden öyle

Rica ederim :D
Hayırlı olsun.

Hayır kullanamazsın.
Bir hesaptan 2 tane kupon alamıyorsun diye biliyoum.
2 kupon alınabiliyor ama 1 kupon kazandıktan sonra 2.kpon 20dolarlığın zorluk seviyesinde oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
turan
gümrüğe sunum ücreti olarak sabit ücret alıyorlar o yüzden öyle

2 kupon alınabiliyor ama 1 kupon kazandıktan sonra 2.kpon 20dolarlığın zorluk seviyesinde oluyor
hayır dostum ondan bahsetmiyorum gümrüğe sunum ücreti ikisinde de ayni. birine toplamda 15tl diğerine 23tl vergi çıktı.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Bu dalga hala devam ediyor mu? Salı günü kullanmayı düşünüyorum. Abimin telefon ve kendi telefonumu birbiriyle kullanarak indirim kuponunu hesabıma almayı hedefliyorum.

Arkadaşlar şöyle bir soru sorayım. Mesela ben bu işlemi kuzenimle birlikte yaptım diyelim. 10 dolar kupon hem benim hesabıma, hem de kuzenimin hesabına geliyor değil mi?

Ekran kartı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Ekrem taha polat
Bu dalga hala devam ediyor mu? Salı günü kullanmayı düşünüyorum. Abimin telefon ve kendi telefonumu birbiriyle kullanarak indirim kuponunu hesabıma almayı hedefliyorum.

Arkadaşlar şöyle bir soru sorayım. Mesela ben bu işlemi kuzenimle birlikte yaptım diyelim. 10 dolar kupon hem benim hesabıma, hem de kuzenimin hesabına geliyor değil mi?
Bugün son gün olabilir o yüzden bugün yapmaya çalışın. Ayrıca 2 hesaptan da ayrı ayrı yaparsanız ikinize de gelir.

hayır dostum ondan bahsetmiyorum gümrüğe sunum ücreti ikisinde de ayni. birine toplamda 15tl diğerine 23tl vergi çıktı.
Bazı ürünlere türünden dolayı ek ücret alınıyor detaylarına bakabilirsiniz ptt üzerinden.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Bugün son gün olabilir o yüzden bugün yapmaya çalışın. Ayrıca 2 hesaptan da ayrı ayrı yaparsanız ikinize de gelir.

Bazı ürünlere türünden dolayı ek ücret alınıyor detaylarına bakabilirsiniz ptt üzerinden.
Elime para pazartesi günü ulaşacak. Bugün yapsam bile, aldığımız 10 dolarlık kupon hesabımızda kalır mı? Yoksa 31 Ocak'tan sonra gider mi? Bir biliginiz var mıdır acaba?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom