Neler Yeni

Ana Konu Aliexpress 10 Dolar Kupon Nasıl Alınır

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Bir ürünün gelmesi ne kadar sürüyor ve ben bu kuponu alsam bile aklıma alacak bir şey gelmiyor :)
mouse,klavye,kulaklık,rgb led,mouse pad,soğutucu,termal macun,saat,ssd vb ürünleri alabilirsin:)
Her üründe geçerli.

Ortalama 2-3 hafta sürüyor.
Bazen 10 günde de gelebiliyor.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
AE003 hatası için yetkililerle görüşüyorum. Destek olmak adına hiçbir şey yapmıyorlar. Yalnızca oyalıyorlar. Sanırım alamıcaz 10 doları :D

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Aga 10 dolar kuponu alabildiyseniz, bence 1 dolara üzülmeyin ya :D gene worth.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
Şahin Şahin
Aga 10 dolar kuponu alabildiyseniz, bence 1 dolara üzülmeyin ya :D gene worth.
Ben pek 1 doların derdinde değilim ama aliexpress kuponları vermiyor 2 tane hesaptan yaptım 2 dolar çekti 2 kuponuda vermiyor 2 dolar boşa gitti

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Ben pek 1 doların derdinde değilim ama aliexpress kuponları vermiyor 2 tane hesaptan yaptım 2 dolar çekti 2 kuponuda vermiyor 2 dolar boşa gitti
Evet aliexpress kuponları bana da vermiyor. Destekle görüşüyorum, ekran görüntüsü istiyorlar. Yolluyorum. Her seferinde "bilgisayardan giriyorsanız telefondan girin. Uygulamayı silip tekrar yükleyin." falan diyorlar. Yapıyorum söylüyorum hala hata alıyorum diye. Yine aynı şeyleri tekrarlıyorlar. Yardımcı olmuyorlar. Dedim "10 dolar kuponu hesabıma gönderemez misiniz? Problem yaşadığımı görüyorsunuz." hala yardımcı olmuyorlar. Kaldık dımdızlak :D bir de mail falan atıyorlar üzgünüz diye. Zaten destek sistemleri çok tuhaf. Zırt pırt robota geri atıp duruyor. Yine canlı desteğe bağlandığımda tekrardan en baştan anlatıyorum.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
Şahin Şahin
Evet aliexpress kuponları bana da vermiyor. Destekle görüşüyorum, ekran görüntüsü istiyorlar. Yolluyorum. Her seferinde "bilgisayardan giriyorsanız telefondan girin. Uygulamayı silip tekrar yükleyin." falan diyorlar. Yapıyorum söylüyorum hala hata alıyorum diye. Yine aynı şeyleri tekrarlıyorlar. Yardımcı olmuyorlar. Dedim "10 dolar kuponu hesabıma gönderemez misiniz? Problem yaşadığımı görüyorsunuz." hala yardımcı olmuyorlar. Kaldık dımdızlak :D bir de mail falan atıyorlar üzgünüz diye.
Aynen canlı destekleri pek yardımcı olmuyor saçma sapan şeyler diyorlar

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom