Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Aliexpress Kablosuz Gamepad Vergi Dahil 125TL 🔥🔥

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Murat demir
o sırada monster clutch :cry:
Screenshot_9.png

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Murat demir
ne gerek var kötüdür diyip almadın şu gamepadi çok erken görmüştüm konuyu keşke alsaymışım
Mesaj otomatik birleştirildi:

almadım*

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf can
Kurcalarken nasıl oldu tam emin değilim ama Xinput şeklinde bağladım home tuşu yeşil süretli yanıyor. basınca göre gaz verir durumda şuan :D ama bu modda da titreşim çalışmıyor. (LB+ Home a basılı tutarak açmış olabilirim)

Alt taraftaki PR ve PL tuşlarına makro atamak için ; SET tuşuna 3 snye basılı tuttuktan sonra makro yapmak istediğimiz tuşlara basıyoruz bitireceğimiz zaman hangi tuşa makro atıyacaksak PL ve PR tuşuna basıp bitiriyoruz.

farklı model bi gamepad kullanma kılavuzu benzer tuş kombinasyonları ile farklı modlarda açılıyor.

açıkcası bu kadar kaliteli beklemiyordum fiyatına göre gayet başarılı bir ürün keşke 2-3 tane alsaydım :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
Kurcalarken nasıl oldu tam emin değilim ama Xinput şeklinde bağladım home tuşu yeşil süretli yanıyor. basınca göre gaz verir durumda şuan :D ama bu modda da titreşim çalışmıyor. (LB+ Home a basılı tutarak açmış olabilirim)

Alt taraftaki PR ve PL tuşlarına makro atamak için ; SET tuşuna 3 snye basılı tuttuktan sonra makro yapmak istediğimiz tuşlara basıyoruz bitireceğimiz zaman hangi tuşa makro atıyacaksak PL ve PR tuşuna basıp bitiriyoruz.

farklı model bi gamepad kullanma kılavuzu benzer tuş kombinasyonları ile farklı modlarda açılıyor.

açıkcası bu kadar kaliteli beklemiyordum fiyatına göre gayet başarılı bir ürün keşke 2-3 tane alsaydım :D
Pdf dosyasi buldum birtane https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/81kTaTg9blL.pdf

eksen duzeltme olayi varmis burda gosteriyor nasil oldugu

Mano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
.

1714460842467.png

Çoğu kişide kullanım kılavuzu cıkmamıs sanırım bendede 1 tanesinde cıkmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ferhat Karakoç
Alıntıyı görüntüle
Çoğu kişide kullanım kılavuzu cıkmamıs sanırım bendede 1 tanesinde cıkmadı
HOCAM Size zahmet tüm kullanım kılavuzunu paylaşır mısınız yemin ediyorum millet manyak olucak burda.

5 10 tane adam aldı eline gamepadi mortal kombat kombosunu dener gibi fonksiyon deniyor bi tane kullanıcı kılavuzu yok diye :D. Önümde kağıt kalem var her denediğimi not alıyorum.

Mano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
.
HOCAM Size zahmet tüm kullanım kılavuzunu paylaşır mısınız yemin ediyorum millet manyak olucak burda.

5 10 tane adam aldı eline gamepadi mortal kombat kombosunu dener gibi fonksiyon deniyor bi tane kullanıcı kılavuzu yok diye :D. Önümde kağıt kalem var her denediğimi not alıyorum.
Bende de çıkmadı hocam

Bu şekilde mi test ediliyor başka ne yapabilirim
https://photos.app.goo.gl/VcD43dg7CmwF2fr78 buyrun tüm sayfaları çektim yazılar biraz bulanık ama okunuyor idare edin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,941
Üyeler
142,055
Son üye
wiqiwq
Top Bottom