Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Aliexpress Kablosuz Gamepad Vergi Dahil 125TL 🔥🔥

mygs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet

oEnesQlf

80+ Silver

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Yankı Özkan
ya dongle ile kullanırken şu tetik tuşları kademeli basmıyor araba oyunu oynayacaktım ama dongle ile kullanırken tetik tak diye basıyor kabloyla kullanırken istediğim gibi. Dongle ile nasıl kademeli tetik yapabilirim anlayamadım bilen var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
ya dongle ile kullanırken şu tetik tuşları kademeli basmıyor araba oyunu oynayacaktım ama dongle ile kullanırken tetik tak diye basıyor kabloyla kullanırken istediğim gibi. Dongle ile nasıl kademeli tetik yapabilirim anlayamadım bilen var mı?
Dongle baglarken lb tusu ile acma tusuna basili tut yesil yanip sonunce dongle ustundeki tusa basili tut kademeli sekilde calisiyor dongle ile

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Haktan Erol

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Yankı Özkan
Dongle baglarken lb tusu ile acma tusuna basili tut yesil yanip sonunce dongle ustundeki tusa basili tut kademeli sekilde calisiyor dongle ile
Teşekkür ederim birazdan deneyip dönerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oldu hocam tekrardan teşekkür ederim

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Murat
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Haktan Erol
Hocam attığım ürünle ilgili fazla bir yorum gelmedi konudaki ürünle ilgili bir sürü yorum var acaba yanlış ürüne mi baktınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

490 civarında bir fiyata çıkıyor
Hocam gene aliexpresste aynı ürünü farklı fiyata satan bi yere denk geldim orada daha fazla yorum vardı ama tükenmiş stok olarak gözüküyodu, yorumları inceleyince türklerden birisi titreşim olmadığını söylemiş

thes1nner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mehmet
Hocam gene aliexpresste aynı ürünü farklı fiyata satan bi yere denk geldim orada daha fazla yorum vardı ama tükenmiş stok olarak gözüküyodu, yorumları inceleyince türklerden birisi titreşim olmadığını söylemiş
Bu ilk mesajdaki kolda titreşim var.

Top Bottom