Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Aliexpress Olaf Taşınabilir Mini Yazıcı | Vergi dahil 49 TL!

gsarif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Arif Çetin
SEPETE EKLEDİM KARTI ADRESİ TELEFONU HERŞEYİ DOĞRU GİRDİM AMA '' hesabnız şu anda devre dışı. Yeniden etkinleştirmek için lütfen oturumunuzu kapatın ve yeniden oturum açın. '' hatası alıyorum. Lütfen yardım edin ne yapmam gerekiyor siparişi kaçırmak istemiyorum çok ihtiyacım var
Stok çoktan bitti yapacak bir şey yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Cemal

yaman..k

80+ Bronze
Stok Geldi Ama Başka Fiyattan.

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Soner
kardeşim aliexpresste bir şey alırken vergiyi alırken ödüyorduk değil mi? bu fiyatlar şaka mı anlamadım bir sürü şey ekledim sepete. yeni üyelikler ile bir bir mi alayım? ödediğim dışında vergi çıkmaz ise 20 tane hesap ile hepsini alacagım :D @MuratTheFounderOfGariban

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
Uyguna termal rulo linki atar mısınız

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
kardeşim aliexpresste bir şey alırken vergiyi alırken ödüyorduk değil mi? bu fiyatlar şaka mı anlamadım bir sürü şey ekledim sepete. yeni üyelikler ile bir bir mi alayım? ödediğim dışında vergi çıkmaz ise 20 tane hesap ile hepsini alacagım :D @MuratTheFounderOfGariban
145TL ye aldım ben içinde vergi var zaten

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
570
İsim
Sinan İ.
1 kimlik numarasıyla 1 ayda 5 ürün sınırı var gümrüğün. Başka kimlik numaralarıyla alabilirsin.
Vergisi cartı curtu içinde hiç sorun çıkmadı bende şimdiye kadar.
Bozuk falan gelirse yardımcı oluyorlar diye biliyorum benim hiç başıma gelmedi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mehmet Çolak
Uyguna termal rulo linki atar mısınız
bi yazıcı gelsin diye bekliyorum ben. Baktım biraz en mantıklı bu iki ürün var 1. si yapışkanlı 2.si düz rulo yapışkanlı daha mantıklı bulan olursa atsın da nasiplenek hatta çok diye almak istemeyen olursa izmir içi olan var ise 2 kişi ortak alırız.

1.) https://www.hepsiburada.com/beauty-...256hMZyMa_s79CcXMBhoCMyQQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

2.) https://www.hepsiburada.com/termal-...magaza=PERSPEKTİF İTHALAT İHRACAT DANIŞMANLIK

Bünyamina

80+ Platinum
bi yazıcı gelsin diye bekliyorum ben. Baktım biraz en mantıklı bu iki ürün var 1. si yapışkanlı 2.si düz rulo yapışkanlı daha mantıklı bulan olursa atsın da nasiplenek hatta çok diye almak istemeyen olursa izmir içi olan var ise 2 kişi ortak alırız.

1.) https://www.hepsiburada.com/beauty-...256hMZyMa_s79CcXMBhoCMyQQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

2.) https://www.hepsiburada.com/termal-rulo-57mmx16-mt-p-HBCV00004NM2E5?magaza=PERSPEKTİF İTHALAT İHRACAT DANIŞMANLIK
2. rulo biraz kalın değil mi acaba makine ne kadar büyük sığar mı içine acaba.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mehmet Çolak
2. rulo biraz kalın değil mi acaba makine ne kadar büyük sığar mı içine acaba.
16metre olarak belirtmiş satıcı zararına gönderim yapacağını düşünmüyorum ola ki büyük geldi kısaltır ya da başka ruloya sarar kullanırım :)

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
16metre olarak belirtmiş satıcı zararına gönderim yapacağını düşünmüyorum ola ki büyük geldi kısaltır ya da başka ruloya sarar kullanırım :)
Evet kalınlığı fazla gelirse dediğin gibi hallederiz :D

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex
Ürün şuan kaç TL? Vergi dahil 145 mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri