Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Aliexpress Olaf Taşınabilir Mini Yazıcı | Vergi dahil 49 TL!

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali meral
Slm herkese burdan hiç sipariş vermedim nasıl veriliyor bana yardımcı olursanız sevinirim baya ürün paylaşılıyor aliexpresten ama bilmediğim için sipariş veremiyorum foruma da yeni üye oldum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Crest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Ömer Onur Alpaslan
Slm herkese burdan hiç sipariş vermedim nasıl veriliyor bana yardımcı olursanız sevinirim baya ürün paylaşılıyor aliexpresten ama bilmediğim için sipariş veremiyorum foruma da yeni üye oldum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
TR içi bir e-ticaret sitesinden alım yapıyormuş gibi sepete ekleyip, adres ve tc kimlik bilgilerini doğru girip, yurt dışına açık bir kart ile ödeme yapıyorsun. vergi dahil ödeme alıyorlar ve ürün ortalama 10 günde kapına kadar gelmiş oluyor.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Gelen varmı hiç ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
10 gündür böyle.
1702878819781.png
1702878823607.png

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben aynı gün başka bir ürün verdim. O ürün geçen hafta geldi. Ama bu ürün 10 Aralık'tan beridir siparişiniz dağıtıma çıkarıldı da kaldı. Bizim ürünleri taşıyan gemiyi soydular sanırım.

man a man

80+ Bronze
Tahminimce içinde ne olduğunu anlayamadılar ve posta yoluyla bi kağıt yolladılar ürünün faturasını kredi kartı ekstresini falan şuraya atın şeklinde
daha önce başıma gelmişti

Top Bottom