Neler Yeni

Aliexpress vergi hesaplama nasıl olur ?

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Doğukan
Aliexpress vergi hesaplama nasıl olur ?marka klavye mouse ya da anakart ekran kartı gibi ürünler aliexpress üzerinden getirtirmeli mi ?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Vereceğin vergiler zaten alısverisi tamamalarken yazıyor orda. Ama ben şahsen Küçük ürünler falan alırım ama. Büyük ekran kartı vs almam.

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Doğukan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vereceğin vergiler zaten alısverisi tamamalarken yazıyor orda. Ama ben şahsen Küçük ürünler falan alırım ama. Büyük ekran kartı vs almam.
Kolye vb. Ürünler alınabilir mi yani ?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Kolye vb. Ürünler alınabilir mi yani ?
Alınabilir. Ama toplu alısveris yapcaksan ürünleri aynı mağazadan almaya özen göster. Biz 3 kişi birleşip o şekilde toplu alıyorudk zamanında. Çakmak telefon kılıfı , powerbank, Vs seyler bazen gerçekten tr fiyatına göre çok ucuza geliyor.

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Doğukan
b
Alınabilir. Ama toplu alısveris yapcaksan ürünleri aynı mağazadan almaya özen göster. Biz 3 kişi birleşip o şekilde toplu alıyorudk zamanında. Çakmak telefon kılıfı , powerbank, Vs seyler bazen gerçekten tr fiyatına göre çok ucuza geliyor.
bizde arkadaşlarla birşeyler alalım dedik.Aklıma form a sormak geldi sorayım dedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cevaplarınız için teşekkür ederim

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
b

bizde arkadaşlarla birşeyler alalım dedik.Aklıma form a sormak geldi sorayım dedim.

Cevaplarınız için teşekkür ederim
Güzel fikir. Türkiyede olmayan veya olsada a z bulunan pahalı şeylero alabilirsin. Çok değişik ürünler var. İNsanın çıkası gelmiyor girince. :D

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Doğukan
Güzel fikir. Türkiyede olmayan veya olsada a z bulunan pahalı şeylero alabilirsin. Çok değişik ürünler var. İNsanın çıkası gelmiyor girince. :D
aynen öyle

bi ara bedava klavye mouse seti var diyolardı onu nasıl bulabilirim ? daha doğrusu 10 kuruş falan oluyodu sanırım değeri

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
aynen öyle

bi ara bedava klavye mouse seti var diyolardı onu nasıl bulabilirim ? daha doğrusu 10 kuruş falan oluyodu sanırım değeri
Valla onla ilgili pek bilgim yok. Ama forumda kod vs bişeyler yaparak baya indirimli bişeyler alınıyor. Onunla ilgili bir konu falan var burda.

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Doğukan
Valla onla ilgili pek bilgim yok. Ama forumda kod vs bişeyler yaparak baya indirimli bişeyler alınıyor. Onunla ilgili bir konu falan var burda.
aynen o indirimleri ben tam anlayamadım da bulamadım da bi ara görmüştüm sanırım bitti indirimler

Top Bottom