Neler Yeni

Rehber ❌Alınmaması Gereken Mouse Modelleri❌ (Güncelleme 3)

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT
Ben gamepower bane kullanıyorum allah belasını versin gerçekten kepaze bi mouse birazcık sağa döndürüyorum maus kopuyo gidiyo geliyo yakın zamanda değişeceğim almayın ALDIRMAYIN

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Almayı düşündüğünüz mouseu bu rehberde aramak isterseniz Ctrl + F kominasyonuyla çıkan yere almak istediğiniz mouseu yazabilirsiniz. Eğer orada yoksa konunun altına mutlaka yazın.

Rehberdeki bazı mouseların alınmama sebebi pahalı olmasıdır. Normalde alınır. Pahalı diye alınmaz. Ama isteyen alabilir yine de zorlama yok.

Bu notları okumayıp kazık yerseniz benden bilmeyin :D

Logitech G102/203 LIGHTSYNC
Alıntıyı görüntüle

- Sensörü Mercury değil. yaklaşık 90 IPS'lik bir sensörü var. Alıp da memnun olanlara bakmayın siz.

Logitech G300s
Alıntıyı görüntüle

- Kronik çift tıklama sorunu var. Aynı fiyata daha iyileri mevcut. (Corsair Katar Pro gibi.)

Logitech G102/203 Prodigy
Alıntıyı görüntüle

- Kronik çift tıklama sorunu var. Aynı fiyata kronik sorunlu olmayan başka modeller mevcut. (HP OMEN Vector Essential gibi.)

MSI Interceptor DS B1
Alıntıyı görüntüle

- 48 IPS hızlanmaya sahip düşük seviye bir sensöre sahip.

Gamepower Bane
Alıntıyı görüntüle

- 30 IPS'lık hızlanmaya sahip olan bayağı kötü bir sensöre sahip.

SteelSeries Aerox 3
Alıntıyı görüntüle

- 600 TL gibi aşırı pahalı bir fiyata sahip. Ondan daha iyi mouselar bile bundan çok daha ucuz. (HP OMEN Reactor, G305 gibi.)

Razer DeathAdder Elite
Alıntıyı görüntüle

- Aslında kötü bir mouse değil ama Basilis X gibi kablosuz bir mouse varken almazdım. Ama Basilis X istemezseniz, üstüne biraz daha ekleyip Basilisk / DeathAdder V2 almalısınız. Üstüne ekleme şansınız yoksa bu mouse da iyidir.

Asus ROG Strix Impact II
Alıntıyı görüntüle

- Öncelerde 220 TL gibi gayet iyi bir fiyata satılırken şu anda 300 TL'ye kadar çıkmış durumda. Eski fiyatına inmediği sürece alınmaz.

Razer DeathAdder Essential
Alıntıyı görüntüle

- 280 - 300 TL arasına satılıyor ve fiyatını hak etmiyor asla. RGB bile değil tek yeşil renk :D

Razer Basilisk Essential
Alıntıyı görüntüle

- Nedeni DeathAdder Essential ile aynı. En azından RGB aydınlatma var. Ama ne yazar mouseun fiyatı uzaya uçmuş.

Corsair Katar Pro Wireless
Alıntıyı görüntüle

- 3325 sensöre sahip. Böyle bir fiyattaki bir mousea göre rezalet.

Corsair Harpoon RGB
Alıntıyı görüntüle

- Bu modelin yenilenmiş olan RGB PRO modeli var. Tahmin edebileceğiniz üzere o daha iyi. Üstelik fiyatları da hemen hemen aynı.

Cougar Revenger ST
Alıntıyı görüntüle

- 2000 hz olması stonks ama 3325 sensöre sahip olması ve fiyatının 280 TL olması not stonks.

Asus TUF M3*
Alıntıyı görüntüle

- 3325 sensöre sahip. Ama asıl alınmama sebebi aynı fiyata 3327 sensöre sahip daha üst model TUF M5 alabiliyoruz.

Cooler Master CM110*
Alıntıyı görüntüle

- Tam hatırlamıyorum ama 60 IPS'e yakın hızlanmaya sahip olan kötü bir sensöre sahip. Üsteli 200 TL!

MSI Clutch GM08*
Alıntıyı görüntüle

- 48 IPS'lik kötü bir sensöre sahip.

MSI Clutch GM11*
Alıntıyı görüntüle

- Fiyatını hak etmiyor. Ortalamanın altında (3325) bir sensöre sahip.

Evet rehberimiz burada sona...

ermiyor! İlerleyen zamanlarda bu rehberi süreklü güncelleyip, anayasa gibi upuzun bir rehber haline getirmeyi planlıyorum. Sizin de eklememi istediğiniz mouse varsa mutlaka söyleyin. İyi forumlar!
Rampage Phoenix smx r22 inceler misin? Ona göre rehbere koy :D

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,735
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
812
İsim
Ahmet Aydın
Bloody a9'a da bakar mısın?

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,735
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,735
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
812
İsim
Ahmet Aydın

FarukEmreÇelik

80+ Bronze
Almayı düşündüğünüz mouseu bu rehberde aramak isterseniz Ctrl + F kominasyonuyla çıkan yere almak istediğiniz mouseu yazabilirsiniz. Eğer orada yoksa konunun altına mutlaka yazın.

Rehberdeki bazı mouseların alınmama sebebi pahalı olmasıdır. Normalde alınır. Pahalı diye alınmaz. Ama isteyen alabilir yine de zorlama yok.

Bu notları okumayıp kazık yerseniz benden bilmeyin :D

Logitech G102/203 LIGHTSYNC
Alıntıyı görüntüle

- Sensörü Mercury değil. yaklaşık 90 IPS'lik bir sensörü var. Alıp da memnun olanlara bakmayın siz.

Logitech G300s
Alıntıyı görüntüle

- Kronik çift tıklama sorunu var. Aynı fiyata daha iyileri mevcut. (Corsair Katar Pro gibi.)

Logitech G102/203 Prodigy
Alıntıyı görüntüle

- Kronik çift tıklama sorunu var. Aynı fiyata kronik sorunlu olmayan başka modeller mevcut. (HP OMEN Vector Essential gibi.)

MSI Interceptor DS B1
Alıntıyı görüntüle

- 48 IPS hızlanmaya sahip düşük seviye bir sensöre sahip.

Gamepower Bane
Alıntıyı görüntüle

- 30 IPS'lık hızlanmaya sahip olan bayağı kötü bir sensöre sahip.

SteelSeries Aerox 3
Alıntıyı görüntüle

- 600 TL gibi aşırı pahalı bir fiyata sahip. Ondan daha iyi mouselar bile bundan çok daha ucuz. (HP OMEN Reactor, G305 gibi.)

Razer DeathAdder Elite
Alıntıyı görüntüle

- Aslında kötü bir mouse değil ama Basilis X gibi kablosuz bir mouse varken almazdım. Ama Basilis X istemezseniz, üstüne biraz daha ekleyip Basilisk / DeathAdder V2 almalısınız. Üstüne ekleme şansınız yoksa bu mouse da iyidir.

Asus ROG Strix Impact II
Alıntıyı görüntüle

- Öncelerde 220 TL gibi gayet iyi bir fiyata satılırken şu anda 300 TL'ye kadar çıkmış durumda. Eski fiyatına inmediği sürece alınmaz.

Razer DeathAdder Essential
Alıntıyı görüntüle

- 280 - 300 TL arasına satılıyor ve fiyatını hak etmiyor asla. RGB bile değil tek yeşil renk :D

Razer Basilisk Essential
Alıntıyı görüntüle

- Nedeni DeathAdder Essential ile aynı. En azından RGB aydınlatma var. Ama ne yazar mouseun fiyatı uzaya uçmuş.

Corsair Katar Pro Wireless
Alıntıyı görüntüle

- 3325 sensöre sahip. Böyle bir fiyattaki bir mousea göre rezalet.

Corsair Harpoon RGB
Alıntıyı görüntüle

- Bu modelin yenilenmiş olan RGB PRO modeli var. Tahmin edebileceğiniz üzere o daha iyi. Üstelik fiyatları da hemen hemen aynı.

Cougar Revenger ST
Alıntıyı görüntüle

- 2000 hz olması stonks ama 3325 sensöre sahip olması ve fiyatının 280 TL olması not stonks.

Asus TUF M3*
Alıntıyı görüntüle

- 3325 sensöre sahip. Ama asıl alınmama sebebi aynı fiyata 3327 sensöre sahip daha üst model TUF M5 alabiliyoruz.

Cooler Master CM110*
Alıntıyı görüntüle

- Tam hatırlamıyorum ama 60 IPS'e yakın hızlanmaya sahip olan kötü bir sensöre sahip. Üsteli 200 TL!

MSI Clutch GM08*
Alıntıyı görüntüle

- 48 IPS'lik kötü bir sensöre sahip.

MSI Clutch GM11*
Alıntıyı görüntüle

- Fiyatını hak etmiyor. Ortalamanın altında (3325) bir sensöre sahip.

Evet rehberimiz burada sona...

ermiyor! İlerleyen zamanlarda bu rehberi süreklü güncelleyip, anayasa gibi upuzun bir rehber haline getirmeyi planlıyorum. Sizin de eklememi istediğiniz mouse varsa mutlaka söyleyin. İyi forumlar!
model o alınır mı? Çok iyi diye biliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,406
Üyeler
152,890
Son üye
HamzX
Top Bottom