Neler Yeni

All In One HP 83L21EA Windows Kurulumu

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Emre Şanda
Merhabalar arkadaşlar. Bir yakınıma bir kaç gün içinde başlıkta belittiğim All In One bilgisayarı sipariş edeceğiz. Daha önce yakın çevrem ve kendi deneyimim hep toplama bilgisayarlar üzerine oldu. Bilgisayarın özelliklerine baktığımda Windows 11 Home 64 ile geldiğini gördüm. Tamamen merakımdan soruyorum All In One bilgisayarlar hakkında deneyimim olmadığı için. Bizim normal bilgisayarlarımızda yaptığımız gibi Windows 10'u UEFI Flash ile kurabilmeme engel bir durumu var mıdır bu türde bilgisayarın? Cevap veren kişilere teşekkür ediyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,750
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
neden all in one alıyorsunuz? laptop çok daha mantıklı bence.

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Emre Şanda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
neden all in one alıyorsunuz? laptop çok daha mantıklı bence.
Alacağımız kişi avukat ve biraz pinpirikli diyebilirim. Bu bütçelere toplama olarak ta laptop olarak ta daha iyisini bulabileceğimizi söylediğim halde kargo süreci yaşamayacağımız şehirdeki mağazadan gidip alacağımız için bir de kasanın yer kaplamamasını istediği ve biraz dediğim gibi pinpirikli birisi olduğu için bu konuda müdahale edemiyorum. :D

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
iMac dışında All In One alınmaz bence.

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Emre Şanda
iMac dışında All In One alınmaz bence.
Dostum bütçemiz ona yeterli değil. Sadece gönderecekleri Windows 11 deneme sürümü olduğundan ve bizim ofis programlarımız Windows 10 ile entegreli olduğundan benim UEFI flash ile Windows 10'u kurmamda normal bilgisayarlardan farklı bir olayı var mı diye merak ediyorum.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Emre Şanda

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Emre Şanda
Maksimum bütçe nedir bu arada?
19K hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maksimum bütçe nedir bu arada?
Hocam bir de şöyle bir durum var. Belirttim bunu da aslında cevapların bir kısmında. Alacağımız kişi kuzenim ve baya bir pinpirikli birisi. İnternetten böyle bir ürünü kargoyla getirtsem daha uyguna daha iyi performans verecek bir şey bile olsa o kargoda en ufak bir sıkıntı olursa beni yer :D Bende o riske girmek istemiyorum ve direk gidip yakınımızdaki Vatan Bilgisayardan aldıracağım.

xTURANN

80+ Bronze
19K hocam.

Hocam bir de şöyle bir durum var. Belirttim bunu da aslında cevapların bir kısmında. Alacağımız kişi kuzenim ve baya bir pinpirikli birisi. İnternetten böyle bir ürünü kargoyla getirtsem daha uyguna daha iyi performans verecek bir şey bile olsa o kargoda en ufak bir sıkıntı olursa beni yer :D Bende o riske girmek istemiyorum ve direk gidip yakınımızdaki Vatan Bilgisayardan aldıracağım.
Aynı kargo sorununu ailemle yaşadım. Tek çekim 30.000 TL'ye laptop alıp kargoda patlıcan gelmesinden korktular. Sonuç ben kazandım. Alacağınız firma ve internet sitesine güvenebiliyorsanız ( örneğin amazon - satıcıda amazon ) kargoda geç gelmesi hariç sorun yaşamazsınız. İçiniz el vermiyorsa ne yapın ne edin ikna edin. İkna olmuyorsa alın elinden paraları verin siparişi hiçbir şey yapamaz.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
19K hocam.

Ben önerimi yapayım da karar size kalmış. Şahsen bu fiyata uzun yıllar boyunca hiçbir sorun çıkarmayacak mükemmel kalitede sistem dizerdim. İsterseniz konunun linkini kendisine atın, belki fikri değişir. AIO PC'ler kesinlikle yarı fiyatını bile hak etmiyorlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,692
Üyeler
140,684
Son üye
enabs
Top Bottom