Neler Yeni

Allah'a küfür eden kişi nereye şikayet edilir?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Prag'da kapısız ve sürekli olarak hareket eden bir asansör var. Ben de "Allah korusun çocuk bilmeden ortada durursa?" Dedim, sonra ise bir çok kişi Rabbim'e hakaret ettiler ve ben de saygı çerçevesinde tartıştım ve hakaret etmemelerini söyledim. Ondan sonra bir çok hakaret geldi ve bunları şikayet etmek istiyorum, nereye şikayet edilebilir?
Screenshot_20230126_165154_Instagram.png

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,525
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Hiç bir yere.

milenix

80+ Gold
Eğer şikayet edebiliyor isem ciddi ciddi giderim. Çok fazla hakaret geldi artık dayanamıyorum.
edilir üstüne güzel bir tazminat alır keyfine bakarsın o cahillerin parasıyla
Mesaj otomatik birleştirildi:

madde 216/3: Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması halinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

bu arada büyük ihtimalle çocuktur youtubedan birkaç video izleyip kendini bilmiş aydın fln sanıyordur

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
edilir üstüne güzel bir tazminat alır keyfine bakarsın o cahillerin parasıyla

madde 216/3: Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması halinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

bu arada büyük ihtimalle çocuktur youtubedan birkaç video izleyip kendini bilmiş aydın fln sanıyordur
CİMER'den bir sonuç alabilir miyim? Benim amacım parasını yemek değil sonuçta Jahrein gibi biri değilim fakat eğer yaşı büyük ise alırım çatır çatır yerim o parayı.

milenix

80+ Gold
CİMER'den bir sonuç alabilir miyim? Benim amacım parasını yemek değil sonuçta Jahrein gibi biri değilim fakat eğer yaşı büyük ise alırım çatır çatır yerim o parayı.
alabilirsin belki ama cimerin yanıtlaması genelde uzun oluyor ben bir keresinde 1 ay beklemiştim

alabilirsin belki ama cimerin yanıtlaması genelde uzun oluyor ben bir keresinde 1 ay beklemiştim
Olsun ben şikayet edeyim, diğerleri de "Allah bile kurtaramaz o zaman." "Ne alaka (burada anneme küfür ediyor)" "Allah'ı yedim" "Allah'ını ters çevirip sondaj vurayım" "Allah yok" gibi şeyler söyleyenler de var, hepsini şikayet edeceğim. Hatta eminim ki aralarında büyük kişiler de vardır, onların da paralarını yerim İnşaAllah.

milenix

80+ Gold
Olsun ben şikayet edeyim, diğerleri de "Allah bile kurtaramaz o zaman." "Ne alaka (burada anneme küfür ediyor)" "Allah'ı yedim" "Allah'ını ters çevirip sondaj vurayım" "Allah yok" gibi şeyler söyleyenler de var, hepsini şikayet edeceğim. Hatta eminim ki aralarında büyük kişiler de vardır, onların da paralarını yerim İnşaAllah.
bana kalırsa gidip mahkemeye verin net çözüm güzel parada gelir

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom