Neler Yeni

Allah'a küfür eden kişi nereye şikayet edilir?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
tek başına zor gibi ailene söyle bence hem daha rahat olur ailende destek çıkar
Ailemin böyle şeylerle uğraşmak istediğini düşünmüyorum, gerek yok falan derler. Mahkemeye verirsem zamanı gelince mahkemeye gitmem gerekebilir mi? Avukat falan gerekir diye düşünüyorum, ayrıca toplamda 5-6 kişi hakaret etti, toplam ne kadar para gelir?

milenix

80+ Gold
Ailemin böyle şeylerle uğraşmak istediğini düşünmüyorum, gerek yok falan derler. Mahkemeye verirsem zamanı gelince mahkemeye gitmem gerekebilir mi? Avukat falan gerekir diye düşünüyorum, ayrıca toplamda 5-6 kişi hakaret etti, toplam ne kadar para gelir?
illa ki mahkemeye gidip ifade vermeniz gerekir
üstteki attığım maddede yazana göre suçun cezası 6 aydan 1 yıla kadar internette yazana göre adli para cezasına çevirilirken sanığın sosyal ve ekonomik durumuna bağlı olarak gün başına 20 ila 100tl
ama forumda avukat biri varsa daha iyi bilebilir

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
müslüman kanalların en büyük hatası reklam işini halledememk kırmızı asa caner taslaman altay cem meriç bazen edip yüksel vs bunlar ateist kesmin ulaştığı insan sayısının yarısına anca ulaşıyor ama sözler köşkü falan ise baya kitleye ulaşıyor onlarda tatmin edemiyor

müslüman kanalların en büyük hatası reklam işini halledememk kırmızı asa caner taslaman altay cem meriç bazen edip yüksel vs bunlar ateist kesmin ulaştığı insan sayısının yarısına anca ulaşıyor ama sözler köşkü falan ise baya kitleye ulaşıyor onlarda tatmin edemiyor
Hocam yanlış yere mi yazdın acaba.

Durumu anneme anlattım ve 1000'i aşkın dosya masrafı aldıklarını söyledi, 5 sene önce babama açtığı davada 300TL dosya masrafı aldıklarını ve yine alacaklarını söyledi.

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,774
İsim
Enes Tutar
Cidden uğraşacak mısın?

CİMER'e şikayet ettim. İlgi ve alaka gösteren herkese teşekkür ederim.

milenix

80+ Gold
Durumu anneme anlattım ve 1000'i aşkın dosya masrafı aldıklarını söyledi, 5 sene önce babama açtığı davada 300TL dosya masrafı aldıklarını ve yine alacaklarını söyledi.
dava açacak mısınız peki?
birde annen babana dava mı açtı?

dava açacak mısınız peki?
birde annen babana dava mı açtı?
Zamanında ayrıldılar o zaman açmıştı, boşanma davası. Dava açmaya ailem pek sıcak gözle bakmıyor çünkü uğraşacağımızı ve masraflı olduğunu düşünüyorlar fakat ikna edebilirsem açıcam.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,157
Üyeler
148,988
Son üye
kbariscelik
Top Bottom