Neler Yeni

ALMANYA'DAYIM BİLGİSAYAR TOPLAMAK İSTİYORUM

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
dostalarım iyi günler almanyada yaşıyorum ve bilgisayar toplamak istiyorum burada yaşayan arkadaşlar varsa nereden alabilirim.veya almanyaya kargo,burda alabileceğim bir firma varmıdır yardımcı olursanız çok sevinirim.
NOT: şöyle bir sistem de buldum (1000 euro bütçem var)
Hocam çalışmıyormusunuz ? Burgercide filan iki gün çalışarak 4090 lı sistem dizin 😄

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
Profili TRdeyken yapmıştım 😂 yeni yerleştim hocam.
Dil var mıydı kral. İş bakıyoruz Almanya da ki tanıdıklar sayesinde ama biraz ingilizce var. Dil kursuna mı gitsem diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Kadir Yaşar
İlgilendiği Kategoriler
<3
Hocam çalışmıyormusunuz ? Burgercide filan iki gün çalışarak 4090 lı sistem dizin 😄
Hayır dayı devlet parasıyla 😂😂😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizin gönderdiğiniz sistem güzel fakat benim gönderdiğim sistemde 1tb m2 ssd varken sizin gönderdiğiniz sistemde 500gb m2 ssd var. Ve benim gönderdiğim sistemdeki Ryzen7 5700x sizin gönderdiğiniz sistemdeki Ryzen5 7600 den daha etkili bi işlemci. Ve sizin gönderdiğiniz sistemde Wireless(WİFİ) ve Bluetooth desteği yokken benim gönderdiğim sistemde ikiside var ve sizin gönderdiğiniz sistemdeki soğutucu fan benim gönderdiğim sistemdekine göre daha kötü bir fan.
Hocam çok yardımcı oldun çok çok teşekkür ederim

Sizin gönderdiğiniz sistem güzel fakat benim gönderdiğim sistemde 1tb m2 ssd varken sizin gönderdiğiniz sistemde 500gb m2 ssd var. Ve benim gönderdiğim sistemdeki Ryzen7 5700x sizin gönderdiğiniz sistemdeki Ryzen5 7600 den daha etkili bi işlemci. Ve sizin gönderdiğiniz sistemde Wireless(WİFİ) ve Bluetooth desteği yokken benim gönderdiğim sistemde ikiside var ve sizin gönderdiğiniz sistemdeki soğutucu fan benim gönderdiğim sistemdekine göre daha kötü bir fan.
ssd olayı çözülür +20euro ile. R5 7600 5700x e göre çoğu oyunda daha iyi. Wifi desteği ufak bir adaptör ile çözülebilir. Sizin sistemdeki soğutucuyu göremedim stok fan olduğunu düşünmüştüm ama 2 borulu bir soğutucu varmış benim attığımda 4 borulu çok daha kaliteli bir soğutucu var o konuda da yanılıyorsunuz. Onun dışında attığım sistem ddr5 çoğu konuda daha önde olucağını düşünüyorum. Ve bir de o kasadaki güç kaynağı çok kötü benim attığımdaki çok daha iyi. ve 100euro daha ucuz sistem
hocam size de çok çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

Dil var mıydı kral. İş bakıyoruz Almanya da ki tanıdıklar sayesinde ama biraz ingilizce var. Dil kursuna mı gitsem diye düşünüyorum
Hocam dil en önemli etken bence sadece iş bularak gelen tanıdıklarımds var fakat burada çölden gelen bedevi gibiler hiçbirşey yapamıyorlar onun için iyice dile çalışıp gelmek daha çok önem taşıyor.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
Hayır dayı devlet parasıyla 😂😂😂

hocam size de çok çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

Hocam dil en önemli etken bence sadece iş bularak gelen tanıdıklarımds var fakat burada çölden gelen bedevi gibiler hiçbirşey yapamıyorlar onun için iyice dile çalışıp gelmek daha çok önem taşıyor.
Almanca çalışayım o zaman teşekkürler

Top Bottom