Neler Yeni

ALMANYA'DAYIM BİLGİSAYAR TOPLAMAK İSTİYORUM

kroix11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
yasin şahin
dostalarım iyi günler almanyada yaşıyorum ve bilgisayar toplamak istiyorum burada yaşayan arkadaşlar varsa nereden alabilirim.veya almanyaya kargo,burda alabileceğim bir firma varmıdır yardımcı olursanız çok sevinirim.
NOT: şöyle bir sistem de buldum (1000 euro bütçem var)
hocam konu dışı biliyorumk kusura bakmayın ama sizden bi ricam olacak almancamı nasıl geliştirebilirim/öğrenebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Kadir Yaşar
İlgilendiği Kategoriler
<3
hocam konu dışı biliyorumk kusura bakmayın ama sizden bi ricam olacak almancamı nasıl geliştirebilirim/öğrenebilirim
İyi günler hocam b1 seviyesine kadar 3 ay boynca evde düzenli çalışarak ulaştım sonra kursla olur.

pppoe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Hasan
dostalarım iyi günler almanyada yaşıyorum ve bilgisayar toplamak istiyorum burada yaşayan arkadaşlar varsa nereden alabilirim.veya almanyaya kargo,burda alabileceğim bir firma varmıdır yardımcı olursanız çok sevinirim.
Çok şansının 5 yıl SONRA bilen fiyatlar aynı olan ülkeye terfi etmisin hayatını kurtarmış in

asko56

80+ Bronze

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Furkan Görür
bu işlemci hangi işlemciye denk?

Intel Xeon E5 2680v2​

iyi bi işlemci değilmiş. 1000 birim ücrete göre nasıl bilmiyorum ama türkiye de 30kya ddr5 çıkarsın :D

xBlyzrd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Talha Karahalilöz
İyi akşamlar öncelikle. Sizin seçtiğiniz sistemdeki işlemci ekran kartına çok düşük kalır ve işlemci ekran kartını besleyemez. Yüksek AMD işlemcili bi sistem tercih etmenizi öneririm. 1000 euro ile bu sistem baya iyi.
Ekipmanda isterseniz yanına bi 300/400 euro gibi bi fiyat ekleyerek baya iyi ekipmanlar alabilirsin.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
571
İsim
Ege
İyi akşamlar öncelikle. Sizin seçtiğiniz sistemdeki işlemci ekran kartına çok düşük kalır ve işlemci ekran kartını besleyemez. Yüksek AMD işlemcili bi sistem tercih etmenizi öneririm. 1000 euro ile bu sistem baya iyi.
Ekipmanda isterseniz yanına bi 300/400 euro gibi bi fiyat ekleyerek baya iyi ekipmanlar alabilirsin.
Benim attığıma göz atmanızı öneririm.

xBlyzrd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Talha Karahalilöz
Benim attığıma göz atmanızı öneririm.
Sizin gönderdiğiniz sistem güzel fakat benim gönderdiğim sistemde 1tb m2 ssd varken sizin gönderdiğiniz sistemde 500gb m2 ssd var. Ve benim gönderdiğim sistemdeki Ryzen7 5700x sizin gönderdiğiniz sistemdeki Ryzen5 7600 den daha etkili bi işlemci. Ve sizin gönderdiğiniz sistemde Wireless(WİFİ) ve Bluetooth desteği yokken benim gönderdiğim sistemde ikiside var ve sizin gönderdiğiniz sistemdeki soğutucu fan benim gönderdiğim sistemdekine göre daha kötü bir fan.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
571
İsim
Ege
Sizin gönderdiğiniz sistem güzel fakat benim gönderdiğim sistemde 1tb m2 ssd varken sizin gönderdiğiniz sistemde 500gb m2 ssd var. Ve benim gönderdiğim sistemdeki Ryzen7 5700x sizin gönderdiğiniz sistemdeki Ryzen5 7600 den daha etkili bi işlemci. Ve sizin gönderdiğiniz sistemde Wireless(WİFİ) ve Bluetooth desteği yokken benim gönderdiğim sistemde ikiside var ve sizin gönderdiğiniz sistemdeki soğutucu fan benim gönderdiğim sistemdekine göre daha kötü bir fan.
ssd olayı çözülür +20euro ile. R5 7600 5700x e göre çoğu oyunda daha iyi. Wifi desteği ufak bir adaptör ile çözülebilir. Sizin sistemdeki soğutucuyu göremedim stok fan olduğunu düşünmüştüm ama 2 borulu bir soğutucu varmış benim attığımda 4 borulu çok daha kaliteli bir soğutucu var o konuda da yanılıyorsunuz. Onun dışında attığım sistem ddr5 çoğu konuda daha önde olucağını düşünüyorum. Ve bir de o kasadaki güç kaynağı çok kötü benim attığımdaki çok daha iyi. ve 100euro daha ucuz sistem

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,300
Üyeler
140,803
Son üye
aktkn
Top Bottom