Neler Yeni

ALMAYIN DOLANDIRICI HY350 Android Projeksiyon 1303TL

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
34 Turko almış. satıcı tatile mi çıktı ne okumuyor mesajları
Tatil bugün bitiyordu heralde çin yeni yılı vardı diye biliyorum ondan dolayı olabilir
Edit: İnternette 10,17 şubat arası yazıyor daha yeni başlamış gibi

ardaaq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
arda bayram
Beyler çin yeni yıl tatilinde kargolar geç gelir bilginiz olsun bu adamların tatili uzun sürüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Atalay Korun
Şöyle bir konu açtım :

vlkngndz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
volkan gündüz
bende bir sorun var sizde de var mı acaba? sipariş verdim ödeme gerçekleşti fakat sipariş kutum boş. satıcı sayfasında alanlar kısmında benim mailim görünüyor. vlkn****** olarak ismim çıkıyor. sepetinize bakar mısınız duruyor mu ?

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
Comol Ogga
Ürün DHL ile vergileri ödenmiş şekilde gönderilirse çok harika olur, gümrüğe girer-çıkar birkaç günde size teslim edilir. DHL ile gönderilen kargolar PTT ye teslim edilmez, gümrük işlemlerini DHL kendisi yaptırır, bu sebeple eğer vergisi ödenmemiş şekilde gönderilirse yani sizin ödemeniz gerekirse DHL ile saçma sorunlar yaşayabilirsiniz, ürünün standart piyasa fiyatını araştırıp bakarlar ona göre (110$) vergilendirirler itiraz için uğraşır durursunuz ama kesinlikle müşteri memnuniyeti taraflı bir firma değil aklınızda bulunsun, seneler öncesi amazon.de den aldığım bir hoparlörü almak için haftalarca uğraştırdılar üstüne hoparlöre verdiğimden daha fazlasını bunlara ödemek zorunda kaldım.

Ancak satıcı Yanwen veya Chinapost gibi bir firma ile vergisi ödenmeden gönderirse gümrük işlemlerini PTT yapar, ara sıra saçma fiyatlar çekseler de harcama dekontu ile olması gereken şekilde vergilendirip teslim edilir, işin içinde DHL olmasaydı ben de denemek için almak isterdim ama ben şahsen DHL ile uğraşma riskine girmek istemiyorum, umarım satıcı vergileri ödeyerek gönderir ya da en azından abartısız vergiler ödeyerek ürünlerinizi teslim alırsınız.

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Ömür AYCIL
Ürün DHL ile vergileri ödenmiş şekilde gönderilirse çok harika olur, gümrüğe girer-çıkar birkaç günde size teslim edilir. DHL ile gönderilen kargolar PTT ye teslim edilmez, gümrük işlemlerini DHL kendisi yaptırır, bu sebeple eğer vergisi ödenmemiş şekilde gönderilirse yani sizin ödemeniz gerekirse DHL ile saçma sorunlar yaşayabilirsiniz, ürünün standart piyasa fiyatını araştırıp bakarlar ona göre (110$) vergilendirirler itiraz için uğraşır durursunuz ama kesinlikle müşteri memnuniyeti taraflı bir firma değil aklınızda bulunsun, seneler öncesi amazon.de den aldığım bir hoparlörü almak için haftalarca uğraştırdılar üstüne hoparlöre verdiğimden daha fazlasını bunlara ödemek zorunda kaldım.

Ancak satıcı Yanwen veya Chinapost gibi bir firma ile vergisi ödenmeden gönderirse gümrük işlemlerini PTT yapar, ara sıra saçma fiyatlar çekseler de harcama dekontu ile olması gereken şekilde vergilendirip teslim edilir, işin içinde DHL olmasaydı ben de denemek için almak isterdim ama ben şahsen DHL ile uğraşma riskine girmek istemiyorum, umarım satıcı vergileri ödeyerek gönderir ya da en azından abartısız vergiler ödeyerek ürünlerinizi teslim alırsınız.
malesef DHL hep aynı çözüm değil sorun odaklı bir firma

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Hamit

Vergiyi satıcı ödemiyor maalesef. Ben de sürpriz yüksek vergi riskinden dolayı almaya cesaret edemiyorum

Wonzart23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Bori
Bu ürün ne kadar ve görüntü kalitesi ne acaba 720p mi?

Top Bottom