Neler Yeni

Altyapısı olmayan bir yer için internet

Kahwe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yunus Emre Baş
Merhabalar, taşınacağım yeni adreste altyapı olmadığı için Türk Telekom'a başvurdum ancak kontrol etmeye gelenler oraya internet bağlanamayacağını söyledi, alternatif olarak önerebileceğiniz bir internet servis sağlayıcısı var mı ve bir uydu internetinden bahsettiler ama o internette ping sorunu ne kadar olur?

erkamtb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
erkam tb
turkcell fiber box olur diye düşünüyorum
Merhabalar, taşınacağım yeni adreste altyapı olmadığı için Türk Telekom'a başvurdum ancak kontrol etmeye gelenler oraya internet bağlanamayacağını söyledi, alternatif olarak önerebileceğiniz bir internet servis sağlayıcısı var mı ve bir uydu internetinden bahsettiler ama o internette ping sorunu ne kadar olur?

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
Aynı sıkıntı bende de vardı ve Superbox almayı düşündüm. Fakat evin içinde de 4.5G çekmiyordu ve vazgeçtim. Superbox alınabilir ama dediğim gibi evinizde ne tür bir bağlantı olduğunu test ettirin öyle taktırtın.

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Yaklaşık 3 ay kadar uydu İnternet'i kullandım. Oyun oynarken cinnet geçirme seviyelerine geliyordum bazen. Türkiye sunucusu olan oyunda 80-150 ms arası gecikme değerleri alıyordum. Evde biri de girince hadi kolay gelsin... (Bu söylediklerim sadece Lodosnet hakkındaki deneyimimdir.)

akan

80+ Bronze
Evde Turkcell hatlı biri varsa (veya komşularda) modemi koyacağınız yere telefonu koyup test edin bir hızları.

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Yerel intirnet servis sağlayıcılarına bakabilirisiniz ama onlarda genelde interneti kablosuz ulaştırıyorlar.
Ping, gecikme yaşama ihtimaliniz var.

Kahwe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yunus Emre Baş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaklaşık 3 ay kadar uydu İnternet'i kullandım. Oyun oynarken cinnet geçirme seviyelerine geliyordum bazen. Türkiye sunucusu olan oyunda 80-150 ms arası gecikme değerleri alıyordum. Evde biri de girince hadi kolay gelsin... (Bu söylediklerim sadece Lodosnet hakkındaki deneyimimdir.)
Sanırım oyun için uydu interneti problem ama sanırım aynı şey Turkcell superbox için de geçerli. Peki indirme hızları olarak hızda çok oynama oluyor muydu?

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Sanırım oyun için uydu interneti problem ama sanırım aynı şey Turkcell superbox için de geçerli. Peki indirme hızları olarak hızda çok oynama oluyor muydu?
Verdikleri hizmete göre çok pahalı. Ara sıra ciddi hız kayıpları da yaşadım.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Top Bottom