Neler Yeni

❌İndirim Bitti! AM5 CPU ANTİ-BÜKÜLME SOKET KİTİ VERGİ DAHİL 186TL YAPIŞ

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
mehmet ali oğuz

ConquerorXIV

80+ Gold

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Mustafa
cidden işe yarayan bir şey mi
Hayır Amd için yaramaz çünkü Amdnin soketleri kare, yüzey alanı küçük soğutucuyu vidalarken zaten anlarsınız. Intel için lazım bu Intelin işlemci yüzeyi dikdörtgen yani orantısız soğutucu ve işlemci yüzeyi tam temas etmiyor

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
mehmet ali oğuz
Hayır Amd için yaramaz çünkü Amdnin soketleri kare, yüzey alanı küçük soğutucuyu vidalarken zaten anlarsınız. Intel için lazım bu Intelin işlemci yüzeyi dikdörtgen yani orantısız soğutucu ve işlemci yüzeyi tam temas etmiyor
yaw amd de macun sürerken fayda sağlar aralara macun girmez en kötü :) soğutmayada fayda sağlayabilir fazla yüzey alanı temas eder pompa kafasına diye düşünüyorum.

serhatkara34

80+ Bronze
cidden işe yarayan bir şey mi
Bu işlemci aşırı ısınan bir işlemci bunda bu kadar soğutmada fayda sağlaması sizde çok daha fazla soğutma sağlar demektir yamulmaları kesinlikle engelliyor soğutma sağlıyor kırmızı ve sarı renk soketin değişmiş hali mavi olanlar orjinal soket

1714688570912.png

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Kağan UĞURLU
Çektim bir tane thermaltake olandan, teşekkür ettim

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Mustafa
yaw amd de macun sürerken fayda sağlar aralara macun girmez en kötü :) soğutmayada fayda sağlayabilir fazla yüzey alanı temas eder pompa kafasına diye düşünüyorum.
Tabi ki yarar ama elzem bir şey değil oc yapılmayacaksa hiç gerek yok ben olsam anakartıma müdahale etmezdim

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Enes Var
Soğutmaya hiç katkısı yok am5'te, Lga1700'de soğutmaya etkisinin olma sebebi ihs kalınlığı. Sıvı metal kullanılacaksa taşırmamak için işe yarayabilir onun dışında bir işlevi yok. Normal termal macun taşsada bi zararı yok zaten.

Top Bottom