Neler Yeni

Amazon alışverişi hakkında

ELRODH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Murat ATEŞ
İlgilendiği Kategoriler
Pc teknik sorun-yazılm sorunları-program sorunları-parça önerileri-parça onarım-konsol ve konsol teknik problemleri-kitap-film-müzik önerileri
Instagram
@ahmetmuratates
Merhaba arkadaşlar amazon prime üyesiyim ve ekspress teslimat diyorlar daha önce alışveriş yapan olduysa kaç günde geldi 4 gün oldu kargo gelmedi ve ayın 28'inde geleceği sms olarak geldi sitede ayın 29'u teslim tarihi diyor

Sir Cem T-oker

80+ Gold
bu aralar baya yoğunluk var. 1 hafta içinde getirirler merak etmeyin

Beyab

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Bilal utku ören
Merhaba arkadaşlar amazon prime üyesiyim ve ekspress teslimat diyorlar daha önce alışveriş yapan olduysa kaç günde geldi 4 gün oldu kargo gelmedi ve ayın 28'inde geleceği sms olarak geldi sitede ayın 29'u teslim tarihi diyor
Alakası yok ama amozon japonyayı kullanmanı öneririm çoğu urun bize göre pahalı olsada bazı nadir ürünler neredeyse bedava fiyatlara olabiliyor birsey satın almadan önçe oraya net bak derim

Bünyamina

80+ Platinum
yoğunluk var dostum uzun tarih veriyorlar ama geliyor sıra geldikçe

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Sizin oturduğunuz yer, kargonun geldiği yer, kargo vb. bir sürü etken var kargo süresini uzatan ya da kısaltan. Ben Bursa'da oturuyorum, satın aldığım ürünler genelde 2-3 gün içinde geldi.

Edit: Arkadaşların dediği gibi firmadaki yoğunluk da büyük etken olabilir tabii ki. Son zamanlarda çok bir şey almadığım için o konuda bilgim yok.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Alakası yok ama amozon japonyayı kullanmanı öneririm çoğu urun bize göre pahalı olsada bazı nadir ürünler neredeyse bedava fiyatlara olabiliyor birsey satın almadan önçe oraya net bak derim
gümrük vergisi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan
Japonya Amazonda bize ürün geliyor peki vergi farkı nedir aliexpresse göre

ELRODH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Murat ATEŞ
İlgilendiği Kategoriler
Pc teknik sorun-yazılm sorunları-program sorunları-parça önerileri-parça onarım-konsol ve konsol teknik problemleri-kitap-film-müzik önerileri
Instagram
@ahmetmuratates
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben şanlıurfada oturuyorum ekspress teslimat gözüküyor normalde

Top Bottom