Neler Yeni

Yardım Amazon bozuk ürün gönderip iade almıyor.

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Emir Kara
Amazon'dan hdd almıştım çok uğraştım çalıştırmak için ama ürünün fazla voltaj çektiğini öğrendim sisteme monte ettiğim anda sistem ağrılaşıyor normalde 9 saniyede açılan bilgisayarı 5 dakikada yeniden başlatıyordu en sonunda komple sistem açılmamaya başladı.
Amazon'dan iade etmeye çalıştığımda iade edemedim.
Paketi açmamam gerekiyormuş pakedi açmadan sisteme takmadan bir ürünün bozuk olduğunu nereden anlayacağım onuda anlamadım.
sonuç olarak paramı aldılar bozuk bir ürün yolladılar ve herhangi bir şekilde garanti kapsamında - iade kapsamında olmadığını belirtiyorlar.
Bu nasıl bir saçmalık ne yapmam gerekiyor tam olarak bilmiyorum.
Daha önce bi arkadaşın ürünü ucuz diye ürünü iade etmeniz gerekmiyor diyip para iadesi yapmışlardı şimdi bozuk ürün yollayıp sonrada ürünü geri almıyorlar :blobdance:
ilk ve son amazon alışverişim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1638591904505.png

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Amazon'dan hdd almıştım çok uğraştım çalıştırmak için ama ürünün fazla voltaj çektiğini öğrendim sisteme monte ettiğim anda sistem ağrılaşıyor normalde 9 saniyede açılan bilgisayarı 5 dakikada yeniden başlatıyordu en sonunda komple sistem açılmamaya başladı.
Amazon'dan iade etmeye çalıştığımda iade edemedim.
Paketi açmamam gerekiyormuş pakedi açmadan sisteme takmadan bir ürünün bozuk olduğunu nereden anlayacağım onuda anlamadım.
sonuç olarak paramı aldılar bozuk bir ürün yolladılar ve herhangi bir şekilde garanti kapsamında - iade kapsamında olmadığını belirtiyorlar.
Bu nasıl bir saçmalık ne yapmam gerekiyor tam olarak bilmiyorum.
Daha önce bi arkadaşın ürünü ucuz diye ürünü iade etmeniz gerekmiyor diyip para iadesi yapmışlardı şimdi bozuk ürün yollayıp sonrada ürünü geri almıyorlar :blobdance:
ilk ve son amazon alışverişim.

Alıntıyı görüntüle
Destekle iletişime geçtin mi? Mümkünse telefonla ara müşteri temsilcileri çok yardımcı oluyorlar.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,873
İsim
Mert Can Ergün
ssd almıştım paketini açtım kulanmadım geri iade ettim sorun olmadı

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
Ben amazondan sandiskin sorunlu ssd si denk gelmişti 1 hafta kullanmama rağmen iade aldılar

Ben amazondan sandiskin sorunlu ssd si denk gelmişti 1 hafta kullanmama rağmen iade aldılar
Aynı sorunu iki kere yaşadım hatta ilkinde yenisi gönderdiler ondada aynısı çıkınca para iadesi yapmışlardı

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,827
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Satıcı Amazon mu yoksa Amazon üzerinden bir satıcı mı?

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,827
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Ürünün linki var mı?

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
YILDIRIM
Ben amazondan kulaklık alıp iade etmiştim normalde diğer siteler hijyen ürünü diye iade almıyor amazonun iade politikası iyidir ama bilemedim niye almadılar

Top Bottom