Neler Yeni

🔥İndirim Amazon.com.tr vade farksız 12-9 ay taksitli ürünler.

Rindane48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Gökhan Gümüş
toshiba 55inc qled bi tv alacağım taksit sayısı artarsa ama 3 taksit ile zor

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,834
İsim
Mehmet Aslan

Ctnkaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yiğit Çetinkaya
Eyvallah hocam 980 Pro’yu çektim :D

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Birol Olcaytürkan
Bu ürün bende 6 taksit gözüküyor. Pc den mi bakmak lazım acaba

Tüm bankalarda geçerli markalar - Kampanya Koşulları​

• Kampanya 3 Haziran-1 Temmuz arasında kampanya sayfasında listelenen ürünlerde geçerlidir.

• Ürün detay sayfasında yer alan “Taksitler” sekmesinden taksit sunulan ve ücretsiz 12 aya varan taksit sunulan bankaların listesine ulaşabilirsiniz. Kampanya kapsamında taksit sunulan bankalar : Akbank Axess, HSBC Advantage, Garanti Bonus, İşbank Maximum, Finansbank Cardfinans, Halkbank Paraf ve Ziraat Bankası Bankkartcombo.

• Ürünlerdeki taksit seçenekleri yasal kısıtlamalara göre belirlenmiştir, her üründe 12 aya varan taksitler sunulmamaktadır. Sepetinizde taksit kısıtı olan ürün bulunması durumunda, ilgili ürünün taksit kısıtı sepetteki tüm ürünler için geçerli olacaktır.

• Ticari kartlarda bankalar tarafindan koyulan taksit kısıtları bulunmaktadır. İşleminizi gerçekleştirememeniz durumunda bireysel kartınız ile deneyin veya bankanız ile iletişime geçin.

• Amazon.com.tr kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

• Kampanya sadece Amazon.com.tr'nin satıcı olduğu seçili ürünlerde geçerlidir.

World Card'a geçerli markalar - Kampanya Koşulları​

• Kampanya 3 Haziran-1 Temmuz arasında kampanya sayfasında listelenen ürünlerde geçerlidir.

• Ürünlerdeki taksit seçenekleri yasal kısıtlamalara göre belirlenmiştir, her üründe 12 aya varan taksitler sunulmamaktadır. Sepetinizde taksit kısıtı olan ürün bulunması durumunda, ilgili ürünün taksit kısıtı sepetteki tüm ürünler için geçerli olacaktır.

• Ticari kartlarda bankalar tarafindan koyulan taksit kısıtları bulunmaktadır. İşleminizi gerçekleştirememeniz durumunda bireysel kartınız ile deneyin veya bankanız ile iletişime geçin.

• Amazon.com.tr kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

• Kampanya sadece Amazon.com.tr'nin satıcı olduğu seçili ürünlerde geçerlidir

Garbajosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Kenan Çelik

Tüm bankalarda geçerli markalar - Kampanya Koşulları​

• Ürün detay sayfasında yer alan “Taksitler” sekmesinden taksit sunulan ve ücretsiz 12 aya varan taksit sunulan bankaların listesine ulaşabilirsiniz. Kampanya kapsamında taksit sunulan bankalar : Akbank Axess, HSBC Advantage, Garanti Bonus, İşbank Maximum, Finansbank Cardfinans, Halkbank Paraf ve Ziraat Bankası Bankkartcombo.

• Kampanya sadece Amazon.com.tr'nin satıcı olduğu seçili ürünlerde geçerlidir.

World Card'a geçerli markalar - Kampanya Koşulları​

• Kampanya sadece Amazon.com.tr'nin satıcı olduğu seçili ürünlerde geçerlidir
Benim sepetimde 7500 liralık başka bir satıcının ürünü duruyormuş. O nedenle 6 taksit çıkmış. Satıcı amazon olan 7999 liralık ürünü ekleyince 12 taksit seçeneği aktif oldu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet Güner
Çok şahane bir monitör ps 5 ile kullanıyorum aynı zamanda odamda tv olarak iş görüyor . Harici uydu alıcısı bağladım hdmi ile arada haber vs izlemeye . Smart uygulamalar çok iyi çalışıyor . Ses kalitesi de tatmin ediyor . Parasına göre aşırı derecede iyi bir monitör

yihhuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ümit
Çok şahane bir monitör ps 5 ile kullanıyorum aynı zamanda odamda tv olarak iş görüyor . Harici uydu alıcısı bağladım hdmi ile arada haber vs izlemeye . Smart uygulamalar çok iyi çalışıyor . Ses kalitesi de tatmin ediyor . Parasına göre aşırı derecede iyi bir monitör
Hocam hangi uydu alıcı ile kullanıyorsunuz? Bende tv amaçlı satın aldım.

Reteekspisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
sosyeteDİNOZOR
Çeşitli ürün gruplarında 12-9 aya varan vade farksız taksit kampanyası var.

Link

İpad modellerinde 9 taksit

Macbook modellerinde 9 taksit
Macbook air alınır mı oyun falan için (çok yüksek oyunlar oynamıyoeum max gta )

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Yunus
Kablosuz kulaklık arıyorum öneren varsa alıntılayabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR