Neler Yeni

Yardım Amazon da kodla birlikte 2 usb 106 TL ye geliyor alınır mı

ChristianSerratos

80+ Bronze
amazonun kendi dağıtmış olduğu bir kampanya çoğu hesaba veriyor ben sadece fikrimi danışıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

yardım ile değiştirdim
sen beni yanlış anladın sorun senin danışman veya kupon değil yanlış yere açmış olman zaten moderatör yurt içi alışverişe taşımış konuyu sorun yok yani

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,409
İsim
Emre Zengin

Daxafin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Eray Davşan

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,409
İsim
Emre Zengin
işimi görmez mi şimi bu aldıklarım bu fiyata 2 tane alabilir miyim böyle o önemli benim için hocam çok mu kötü seçtiklerim
O ilk fotoğrafta üstteki belleğin yazma hızları epey kötü. Yanlış hatırlamıyorsam diğer bellek için de yazma hızının kötü olduğunu söylemişlerdi. Durmadan dosya yükleyip silen birisiysen Sandisk daha iyi olur. Ha içine dosyaları, klasörleri atarım sonra kenara koyup bir daha da bir şey yapmam diyorsan bunlarda işini görebilir.

Daxafin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Eray Davşan
O ilk fotoğrafta üstteki belleğin yazma hızları epey kötü. Yanlış hatırlamıyorsam diğer bellek için de yazma hızının kötü olduğunu söylemişlerdi. Durmadan dosya yükleyip silen birisiysen Sandisk daha iyi olur. Ha içine dosyaları, klasörleri atarım sonra kenara koyup bir daha da bir şey yapmam diyorsan bunlarda işini görebilir.
Hocam aslında yedek için düşünüyorum fotoğraf falan atıp bekleticem ortalam hızları 15 20 mb arası değilmidir

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri