Neler Yeni

Yardım Amazon İşlemcimi gönderir mi? (Edit Büyük Bir İhtimal Gelmeyecek)

King Of Arnor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Mirux Mirux
Geçenlerde amazonda 3400g 1500 e düştü bende almak istedim kredi kartım ile almaya çalıştım fakat hata verdi. Bir kaç kere denedikten sonra sayfayı yeniledim ve stokta kalmadığını gördüm.
daha sonra bana mesaj geldi paramın çekildiğine dair şu anda sipariş olarak gözüküyor sizce yollarlar mı çünkü bende daha öncede aynısı oldu elimizde yok malesef dediler.

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Geçenlerde amazonda 3400g 1500 e düştü bende almak istedim kredi kartım ile almaya çalıştım fakat hata verdi. Bir kaç kere denedikten sonra sayfayı yeniledim ve stokta kalmadığını gördüm.
daha sonra bana mesaj geldi paramın çekildiğine dair şu anda sipariş olarak gözüküyor sizce yollarlar mı çünkü bende daha öncede aynısı oldu elimizde yok malesef dediler.
Bunu kimse bilemez. Tamamen onlara kalmış bir şey.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,851
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
siz aldıktan sonra stok bitmiştir. Stok olmasa alamazsınız. Gelir eğer stok fazlası satmadılarsa.

King Of Arnor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Mirux Mirux
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Öz. K.
Gelir büyük ihtimalle ya sipariş onaylanmış görünmezdi yoksa bence

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Emin Akay
Instagram
https://www.instagram.com/xawentis/?hl=tr
Twitter
xawentis
Arkadaşların dediği doğru siz hata aldıktan sonra Stok bitti yazısı geldi ise ve sizin cep telefonunuzdan veya bilgisayardan size MESAJ geldiyse o zaman sizin siparişiniz onaylanmıştır .

King Of Arnor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Mirux Mirux
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler cevap için umarım yarın kargoya verirler

salihb7123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Salih BOZBIYIK
satıcı amazonsa gönderir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,190
Üyeler
143,103
Son üye
xphase
Top Bottom