Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Amazon Japonya GALAKURO GTX 1660 Tİ

charybdis

80+
Silindi

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Hazır sistem ile almak daha mantıklı. 1660ti fiyatlarını bilmiyorum ama bunun yerine rx 6600 vs de alınabilir mining ile ilgilenmediğim için bilmiyorum. Buradaki çoğu kişi daha bilgilidir bu konuda.
1660 ti fiyatlarını bilmiyorsan neden pahalı kötü diye yorum yapıyorsun. Ayrıca mining ile de ilgilenmeden boş yorum yapman çok saçma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Link atar mısınız? 1660 Ti TR lere baktığım zaman 11K gibi fiyatlar görüyorum.
Geçen bende gördüm 9300 falandı sanırım ama bitmiştir kalmaz o fiyata

Mert555

80+ Bronze
1660 ti fiyatlarını bilmiyorsan neden pahalı kötü diye yorum yapıyorsun. Ayrıca mining ile de ilgilenmeden boş yorum yapman çok saçma.

Geçen bende gördüm 9300 falandı sanırım ama bitmiştir kalmaz o fiyata
Pahalı çünkü kardeşim 8000₺ diyorsun daha 2-3 hafta önce 10.000₺’ye 1660ti’lı sistem çıktı.

Mert555

80+ Bronze
Dostum fiyatını bilmediğin bir şeye nasıl pahalı diyebiliyorsun hala ?
Kardeşim fiyatını bilmediğim demedim sen muhtemelen miningcisin o usta olduğun mining işiyle ilgi alakam yok benim. Mining yaparsan daha karlı mı çıkarsın zararlı mı bilmem yani. Ama etherum düşüyor artık miningcilik bitiyor.

Dostum fiyatını bilmediğin bir şeye nasıl pahalı diyebiliyorsun hala ?
Bak sana fiyat verdim ayrıca.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Kardeşim fiyatını bilmediğim demedim sen muhtemelen miningcisin o usta olduğun mining işiyle ilgi alakam yok benim. Mining yaparsan daha karlı mı çıkarsın zararlı mı bilmem yani. Ama etherum düşüyor artık miningcilik bitiyor.
1660ti fiyatlarını bilmiyorum
Bu senin cümlen. Mining işinide bilmiyorsan neden hala cevap yazmaya devam ediyorsun. Evet haklısın mining sadece ethereum ile yapılıyor zaten.

Asfalt Osman

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Umut
Instagram
Ergelenu
Discord
Asfalt Osman #2131
Stok bitti mi

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1

Bak sana fiyat verdim ayrıca.
Sen bu konuya yorum yapmazsan sevinirim dostum. İyi forumlar sana

Bitmiş dostum. İndirim bitti diye düzelttim konuyu.

Mert555

80+ Bronze
Bu senin cümlen. Mining işinide bilmiyorsan neden hala cevap yazmaya devam ediyorsun. Evet haklısın mining sadece ethereum ile yapılıyor zaten.
Fark etmez çoğunluk ethereum ile yapıyor. Miningcileri üzücek ama mining konusunda ekran kartı üreticileri de tepkili. Er ya da geç bitecek miningcilik. Ayrıca piyasayı bu forumdaki çoğunluktan daha iyi takip ediyorum.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Fark etmez çoğunluk ethereum ile yapıyor. Miningcileri üzücek ama mining konusunda ekran kartı üreticileri de tepkili. Er ya da geç bitecek miningcilik. Ayrıca piyasayı bu forumdaki çoğunluktan daha iyi takip ediyorum.
İyi günler dostum iyi günler. Pahalı olduğu için indirim bitti zaten. Sen takip et piyasayı

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,677
İsim
Oğuz Oğuz
Top Bottom