Neler Yeni

Çözüldü✓ Amazon Paketimi Teslim Etmiyor

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu bende de olmuştu. Ama geliyor sonuçta. Üzgünüz falan diyorlar. Bekle. Geliyor merak etme.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Maalesef hocam nakit verdiklerini hiç görmedim.
Hocam ben sanırım THH başvuracağım bugün aradım ücret iadesi yapıldığına dair konuştum ve ürünler şu an kargoda olduğu için kargoya mail atmak disinda işlem sağlayamayız diyor temsilci.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bende de olmuştu. Ama geliyor sonuçta. Üzgünüz falan diyorlar. Bekle. Geliyor merak etme.
Gelmiyor hocam 9 gün oldu
9 gün kargoya teslim edileli.
Sipariş verelim ize 11 gün oldu

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam ben sanırım THH başvuracağım bugün aradım ücret iadesi yapıldığına dair konuştum ve ürünler şu an kargoda olduğu için kargoya mail atmak disinda işlem sağlayamayız diyor temsilci.

Gelmiyor hocam 9 gün oldu
9 gün kargoya teslim edileli.
Sipariş verelim ize 11 gün oldu
bir şey olmaz. Ben de o civarlarda beklemiştim. 2 hafta falandı.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu durumu önceden de yaşadım hocam ürünler teslim edilemedi. Ücret iadesi yapıldı haftalar sonra
hocam şubeye gidin bence. Bende şubeye gelmişti ama Amazon’da gözükmüyordu. Hatta almıştım şubeden Amazon’da hala paket gecikti falan yazıyordu. Şubeye gidemiyorsanız da müşteri hizmetlerini arayın.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Müşteri temsilcisi ürünün geleceğini söyledimi peki?
Hayır hocam sadece kargoyla görüşebiliriz diyor.
hocam şubeye gidin bence. Bende şubeye gelmişti ama Amazon’da gözükmüyordu. Hatta almıştım şubeden Amazon’da hala paket gecikti falan yazıyordu. Şubeye gidemiyorsanız da müşteri hizmetlerini arayın.
Mng müşteri hizmetleri ise kargoyu biz fiziki olarak teslim almadık diyor

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hayır hocam sadece kargoyla görüşebiliriz diyor.
Mng müşteri hizmetleri ise kargoyu biz fiziki olarak teslim almadık diyor
ilginç ama mağdur olmazsınız. Amazon müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Yoğunluktandır .

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Amazonda gelen müşteri temsilcisi ya yeni başlamış ya da işi bırakmak istiyor. Çok sorumsuz davrandı.
Bir daha yazın MNG kargo böyle böyle diyor diyin. Bana genelde iyi ve bilgili müşteri temsilcisi geliyor. Size de gelir.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Bir daha yazın MNG kargo böyle böyle diyor diyin. Bana genelde iyi ve bilgili müşteri temsilcisi geliyor. Size de gelir.
Yok hocam valla çözemedim bu sefer. 10 kere söyledim mng böyle diyor diye. Ama amazon da ısrarla kargonun depodan çıktığını mngde olduğunu söylüyor.
Başka müşteri temsilcisi gelmiyor mu? O sizinle ilgilensin. (İlgilenirler.)
Gelse de degismiyor şimdi bir kez daha yazacağım sohbete

Su an konuştuğum temsilci biraz daha ilgili sonucu ileteceğim

Son düzenleme:

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Şimdi konuştum. Bu sefer daha ilgili birisi denk geldi.
Kargonun depodan çıkmadigini kabul etti. Geri ödeme yapacaktı aradaki fiyat farkı için de yardımcı olacağım dedi. Ancak sistem iade için bugün izin vermiyor yarın izin veriyor dedi.
( sanırım haklı bugün teslim alamazsanız yarın para iadesi isteyebilirsiniz gibi bir yazı vardı siparislerimde)
Yarın arayacak beni kayıt oluşturdu yarını bekliyorum

Top Bottom