Neler Yeni

Çözüldü✓ Amazon Paketimi Teslim Etmiyor

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

Ekler

• Screenshot_20231202_124509_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20231202_124509_Amazon Shopping.jpg
    99.9 KB · Hit: 69

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Muhammet Kürkçü
Böyle gözüküyor her 2 paket de
Muhtemelen kargonuz hasar aldı hocam Amazon bunu göremiyor maalesef. Şubeye ulaşmaktan başka şansınız yok maalesef yada beklemekten. Sizde yazan süre geçtikten sonra amazon tekrar yazın iade otomatik düşmüyor maalesef şansınız varsa yeni üründe talep edebilirsiniz.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Muhtemelen kargonuz hasar aldı hocam Amazon bunu göremiyor maalesef. Şubeye ulaşmaktan başka şansınız yok maalesef yada beklemekten. Sizde yazan süre geçtikten sonra amazon tekrar yazın iade otomatik düşmüyor maalesef şansınız varsa yeni üründe talep edebilirsiniz.
Maden suyunun yanina elektronik alet koymak çok iyi bir iş olmuş.
Şubeye de ulaşamıyorum hocam mng kargoların hangisini arasam boşa çalıyor yalnızca beklemek kaldı
Teşekkürler

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Muhammet Kürkçü
Maden suyunun yanina elektronik alet koymak çok iyi bir iş olmuş.
Şubeye de ulaşamıyorum hocam mng kargoların hangisini arasam boşa çalıyor yalnızca beklemek kaldı
Teşekkürler
Bendede tam olarak maden suyu hasarlı gelmişti ne şans ise :) amazon iyi paketleyemiyor şu cam ürünlerini çünkü havalı poşet yerine adamlar kağıt koyuyor. Neyse stoklarda varsa iade yerine değişim isteyin muhtemelen yardımcı olurlar.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Bendede tam olarak maden suyu hasarlı gelmişti ne şans ise :) amazon iyi paketleyemiyor şu cam ürünlerini çünkü havalı poşet yerine adamlar kağıt koyuyor. Neyse stoklarda varsa iade yerine değişim isteyin muhtemelen yardımcı olurlar.
Hocam maden suyu iade olsa da önemli değil de yanında matkap seti var onu prime fırsatı ile aldım onu tekrar gönderseler iyi olacak.
Ayrı ayrı siparişi neden aynı pakete koyduklarini çözemedim zaten

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Muhammet Kürkçü
Hocam maden suyu iade olsa da önemli değil de yanında matkap seti var onu prime fırsatı ile aldım onu tekrar gönderseler iyi olacak.
Ayrı ayrı siparişi neden aynı pakete koyduklarini çözemedim zaten
Ayrı ayrı kargolamamak için yaptılar muhtemelen. Mng size o kargo paketinin tamamını teslim etmez hocam sizde yazan süre bitince amazon müşteri hizmetleri Tekrar yazın ürün stokta varsa yeni ürün gönderimi isteyin. Bazende olsa ürün stokta olmasına rağmen yeni ürün gönderemiyorlar o biraz şansınıza kalmış.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ayrı ayrı kargolamamak için yaptılar muhtemelen. Mng size o kargo paketinin tamamını teslim etmez hocam sizde yazan süre bitince amazon müşteri hizmetleri Tekrar yazın ürün stokta varsa yeni ürün gönderimi isteyin. Bazende olsa ürün stokta olmasına rağmen yeni ürün gönderemiyorlar o biraz şansınıza kalmış.
Tamamdır hocam teşekkür ederim.
Benden kaynaklı olmayan bir sorun var sonuçta aradaki zararimi karşılasınlar yeterli.

GirayHan

80+ Gold
kargo hasarlıdır.

Top Bottom