Neler Yeni

Yardım Amazon Si̇pari̇şleri̇mde Mng Kargonun Sürekli̇ Şubeden Tesli̇m Gönderi̇lmesi̇

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Amazon böle valla adama görsel atayım diğyorum ürünün delik geldi diyor sözünüz bizim için yeterli :D %5 indirim değişim veya iade 3 seçenek sunuyor direk. Ama gene mng kargo kargoyu değiştiremiyoruz :D
amazon daha önce görmediğim bir ton hizmet veriyor mesela ürün alıyon fiyatı düşüyo o ürünün fiyatı ne kadar düştüyse geri sana hediye çeki olarak yolluyo hizmete bak efsane ya

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
mehmet ali oğuz
amazon daha önce görmediğim bir ton hizmet veriyor mesela ürün alıyon fiyatı düşüyo o ürünün fiyatı ne kadar düştüyse geri sana hediye çeki olarak yolluyo hizmete bak efsane ya
Evet evet benim ayakkabı almıştım baktım karta sürekli iade yansıyor 3 5 indirim gördükçe şaşırmıştım ülkemizde alışverişte nirvana adamlar. Bunlara alışıyorsun sonra gidip diğer firmalarla thh lik oluyoruz yok kutuyu açtın iade alamam felan :D ahh ahh

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Evet evet benim ayakkabı almıştım baktım karta sürekli iade yansıyor 3 5 indirim gördükçe şaşırmıştım ülkemizde alışverişte nirvana adamlar. Bunlara alışıyorsun sonra gidip diğer firmalarla thh lik oluyoruz yok kutuyu açtın iade alamam felan :D ahh ahh
harbiden ya

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,627
İsim
Mehmet Aslan
satıcı amazonun kendisi hemde prime üyeliğim var
canlı destekten yardım talep etmeyi dene bakalım çözüm bulurlar belki. Prime ürünlerini farklı firmayla gönderir misiniz de.

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
mehmet ali oğuz
canlı destekten yardım talep etmeyi dene bakalım çözüm bulurlar belki. Prime ürünlerini farklı firmayla gönderir misiniz de.
Ben denedim değişimde mng kargo mecbur dedi :)

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,627
İsim
Mehmet Aslan
harbi çok iyiler müşteri memnuniyetinde , alacağım bir ürünün stoğu bitmişti canlı desteğe yazdım stok yenilemesi yapacağız listenize ekleyin dediler ekledim birkaç gün sonra aynı canlı destekteki eleman mail attı ürününüzün tedariği sağlandı diye :D

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
mehmet ali oğuz
harbi çok iyiler müşteri memnuniyetinde , alacağım bir ürünün stoğu bitmişti canlı desteğe yazdım stok yenilemesi yapacağız listenize ekleyin dediler ekledim birkaç gün sonra aynı canlı destekteki eleman mail attı ürününüzün tedariği sağlandı diye :D
Valla değişim talep ettim görseli de istemedi sözünüz senettir diyip kargolucam yarın ürün depoya ulaşınca daha korunaklı bir şekilde tarafıma otomatik yenisi gönderilecekmiş gidişte mecbur mng sanırım geri belki farklı kargo ile gelir not düştüm dedi bakacazz. Ürünü iade edin ücret yatsın bekle yenisini sipariş et uğraştırmıyor hiç

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,627
İsim
Mehmet Aslan
Valla değişim talep ettim görseli de istemedi sözünüz senettir diyip kargolucam yarın ürün depoya ulaşınca daha korunaklı bir şekilde tarafıma otomatik yenisi gönderilecekmiş gidişte mecbur mng sanırım geri belki farklı kargo ile gelir not düştüm dedi bakacazz. Ürünü iade edin ücret yatsın bekle yenisini sipariş et uğraştırmıyor hiç
temsilciye ulaşması biraz eziyet ama oda tuzu biberi olsun :D

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
ayn knk dağıtıma çıkma saati 9 siz 8:26 da koştunuz benim eve teslimat denediniz ayn nsojkdnaojknasdkosadn

Ekler

• resim_2024-06-28_090649635.png
    resim_2024-06-28_090649635.png
    29.1 KB · Hit: 18

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
855
İsim
Dr Luciano
Merhaba arkadaşlar bu olay 1 değil 2 değil sürekli başıma geliyor. Amazondan sipariş veriyorum mng kargoya veriyorlar ürünü sonra takip numarasını girip bir bakıyorum şubeden teslim alınacak şekilde gönderildi yazıyor. Geçendede aynı sıkıntıyı yaşadım bu sefer dayanamadım sordum dedim niye böyle yapıyorsunuz bizlik bir durum değil gönderici bu şekilde gönderiyor diyor. Satıcı amazonun kendisi neden böyle bir gönderme şekli yapsın kargoya boşunamı para veriyoruz. Kargo şubesi bana çok uzak otobüsle 30dk yol gidiyorum kargomu almak için yeter artık bıktım yokmu bunun bir çözümü orda sipariş verirkende sormuyor şubedenmi alcan adresemi gelsin falan diye. Bıktım bu mng kargonun işgüzarlığından adamlar çalışmamak için elinden geleni yapıyo. Bide geçen yaşanan rezillikten bahsediyim. Yine şubeden teslim gözüküyordu bende gelmez diye beklemedim kargoyu hemde zaten teslim tarihi 3 gün sonra falan gözüküyordu. O gün dağıtıma çıkartılası tutmuş hem şubeden teslim gözüküyor kargo hem sistemde ne dağıtıma çıktı gözüküyor ne sms geliyor dağıtıma çıktı diye hiçbir mesaj gelmeden dağıtıma çıkarıyorlar o günde galiba zil bozuktu gelmişler gitmişler ondan sonra aradım dedim böyle böyle diye dağıtıma çıkartıdklarını yalanladı konuştuğum kişi şubeden teslim şekilnde gönderilmiş zaten dağıtıma çıkmicak kargo dedi. Allah ım delirtcekler bunlar beni
Amazon'u ara. Mng kargo ile sorunlar yaşadığını belirt ve Mng ile gönderilen siparişleri teslim almayacağını söyle. Başka kargo ile göndermelerini talep et. Amazon, MNG,KOLAYGELSIN,AGT ile çalışıyor. Diğerleri senin bölgende hizmet veriyorsa KOLAYGELSİN ile gönderilmesini talep et.
Aynı sorunları 2 sene önce ben de yaşadım ve Amazon'a talebimi ilettim. O günden bu zamana kadar bana hep KOLAYGELSİN ile geliyor. Sorunum çözüldü. (Satıcısı Amazon.com.tr olan ürünlerde.Digerlerinde MNG kargoyu gördüğümde zaten başka satıcıları bakıyorum)

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Amazon'u ara. Mng kargo ile sorunlar yaşadığını belirt ve Mng ile gönderilen siparişleri teslim almayacağını söyle. Başka kargo ile göndermelerini talep et. Amazon, MNG,KOLAYGELSIN,AGT ile çalışıyor. Diğerleri senin bölgende hizmet veriyorsa KOLAYGELSİN ile gönderilmesini talep et.
Aynı sorunları 2 sene önce ben de yaşadım ve Amazon'a talebimi ilettim. O günden bu zamana kadar bana hep KOLAYGELSİN ile geliyor. Sorunum çözüldü. (Satıcısı Amazon.com.tr olan ürünlerde.Digerlerinde MNG kargoyu gördüğümde zaten başka satıcıları bakıyorum)
randevulu seçersem kolay gelsin i seçebiliyormuşum temsilci öyle dedi şimdi

Top Bottom