Neler Yeni

Amazon Yurt Dışı Alışveriş

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Burak
vallaha hocam 20 TL kargo ücreti de verecez artık amazon sıkıntı baya ekstra ücret çıkar amazondan diye düşünüyorum. satıcı amazon değil başka biri çünkü. 50 100 TL daha fazla olsun kargo beklemeyin ekstra ücret riskide olmasın
teşekküler hocam nays n11 için her türlü veriyor di mi geri ödeme satıcı önemli değil

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,248
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
umut
hocam şu ana kadar n11 den aldığım her alışverişimde aldım geri ödeme sitesindede satıcıyla ilgili bir şey demiyor bakın isterseniz ben hiç sorun yaşamadım

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,248
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Burdanda bakabilirsiniz arkadaş bayağı yardımcı oluyordu

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Burak
ayrıca n11 de attığım satıcıda aynı mousenin m3 modelide vardı farkı nedir hocam iksisinin
hocam n3 ergo m3 ise simetrik m3 tercih etmek isterdim fakat elim kucuk ve m3 modelo elime biraz buyuk kaciyor genellikle m3 modeli tercih ediliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam aslinda bunu almak istiyordum fakat icinden cok onemli bir parca cikmiyor (en azindan benim icin) o yuzden vazgectim

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
umut
hocam n3 ergo m3 ise simetrik m3 tercih etmek isterdim fakat elim kucuk ve m3 modelo elime biraz buyuk kaciyor genellikle m3 modeli tercih ediliyor

hocam aslinda bunu almak istiyordum fakat icinden cok onemli bir parca cikmiyor (en azindan benim icin) o yuzden vazgectim
ne parçası hocam bende buna bakıyordum tam

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Burak
ne parçası hocam bende buna bakıyordum tam
bu parça hocam dongle fareye yakın olsun diye kullanıliyor arata sinyal vs girmesin diye ve benim odamda modem var bundan dolayı canımı sıkıyor reddittede bu konudan şikayetçi olanlar var

bu parça hocam dongle fareye yakın olsun diye kullanıliyor arata sinyal vs girmesin diye ve benim odamda modem var bundan dolayı canımı sıkıyor reddittede bu konudan şikayetçi olanlar var
şu kadar güzel bir mouse yap içine şu parcayı koyma komik gercekten yede skatez flnda tok ztn darmosharkda en azindin var

dragonfly f1 pro var turkiyeye gelmesini bekliyorum veya amazonda satisa cikmasini oda baya iyi gorunuyor bu fiyat bandinda

bahsettiğim mouse bu hocam bu arada merak edersen diye

Ekler

• Screenshot_20230506-020401_Chrome.jpg
    Screenshot_20230506-020401_Chrome.jpg
    166.5 KB · Hit: 24
Son düzenleme:

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
umut

şu kadar güzel bir mouse yap içine şu parcayı koyma komik gercekten yede skatez flnda tok ztn darmosharkda en azindin var

dragonfly f1 pro var turkiyeye gelmesini bekliyorum veya amazonda satisa cikmasini oda baya iyi gorunuyor bu fiyat bandinda

bahsettiğim mouse bu hocam bu arada merak edersen diye
sağolun hocam baktım biraz sıkıntılıymış

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,576
Üyeler
158,137
Son üye
ProShare