Neler Yeni

Amazon’da satılan crocs lar orijinal mi?

RennH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
hüseyin güven
iyi akşamlar Crocs Crocband Unisex Yetişkin... https://www.amazon.com.tr/dp/B002JCSSSS?ref=ppx_pop_mob_ap_share Bunu satın aldım ürün geldi gayet rahat ama emin olamadım kendi sitesinde 1800 tl ama burada 1300 ne farkı var? Acaba geçen seneden vs kaldığı için mi
image.jpg

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,090
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
amazon.com.tr satıyor bence orjinaldir

RennH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
hüseyin güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Az önceki foto biraz garip açıdan olduğu için tekrar atiyim dedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

amazon.com.tr satıyor bence orjinaldir
Bende öyle düşündüm açıkçası

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    2.8 MB · Hit: 14

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,090
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
hocam bende çakması var ağır plastik kokuyor öyle kokmuyosa orjindir, çünkü orjin crocsum vardı o nerdeyse kokmuyordu xd

Orijinal gibi duruyor ayakkabıyı boşver de kıllar guzelmis
bacaklar fena

kyloitch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Rüveyda Akın
"Amazon.com.tr" satıcılı ürünlerin tamamı orijinal ve gerçektir. Uygun olmasının sebebi, geçen seneden kalmış olması gibi sebepler değildir. Ürünün gerçek fiyatının o olmasından ötürüdür. Bir ürünün normal fiyatı 500 ise, satıcı ürünün fiyatını 800 gösterir ki satışlar düştüğünde indirim adı altında fiyatı 500e güncellediğinde satışları zarar olmadan artırabilsin. Diğer firmalara bu ürün gönderilecek olduğunda, normal fiyattan gönderilir.

cornlov

80+ Bronze
Başta orjinaldir diye düşünmüştüm.
Yorumlarda sahte olduğunu iddia edenlere denk geldim. Crocs larda ufak bi kalıp hatası bile olmaz, ben sizdeki fotoğrafta crocsların arkasında hafif pütürler görüyorum. Çok kaliteli bir sahte ürün olabilir.
Örnek;
IMG_20240807_001216.jpg

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,046
İsim
Muhammed emin efe
Az önceki foto biraz garip açıdan olduğu için tekrar atiyim dedim

Bende öyle düşündüm açıkçası
43 numara düz taban. Nerde görsem tanırım.

RennH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
hüseyin güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler rahatladım 🤣

Başta orjinaldir diye düşünmüştüm.
Yorumlarda sahte olduğunu iddia edenlere denk geldim. Crocs larda ufak bi kalıp hatası bile olmaz, ben sizdeki fotoğrafta crocsların arkasında hafif pütürler görüyorum. Çok kaliteli bir sahte ürün olabilir.
Örnek;
Alıntıyı görüntüle
Hocam kontrol ettim baya hicbisi yoktu ama öyle bir açıdan çektim ki terlik bahanesi oldu 🤣

cornlov

80+ Bronze
Teşekkürler rahatladım 🤣

Hocam kontrol ettim baya hicbisi yoktu ama öyle bir açıdan çektim ki terlik bahanesi oldu 🤣
Bahsettiğim yerler buralar;
IMG_20240807_001920.jpg

IMG_20240807_001834.jpg

Sahte değilse bile, şu olabilir.
Ben Amazondan bir ürün satın almıştım. "M" bedendi.Aynı ürünü sürekli alıyordum.
Bir siparişimde gelen ürün aşırı kalitesiz hissettirdi (Aynı üründen defalarca almayan bir insan muhtemelen bu ürünün kalitesi böyleymiş der geçer) ben farkı hemen anladım.Yine de giyip denemek istedim.. beden sanki xsmall gibi geldi giyemedim. Sonradan farkettim ki benim aldıklarım çin üretimliymiş, sorunlu olan pakistan mı neydi. Yani ucuz işçilik ve ucuz malzeme ile markalar farklı ülkelere üretim yaptırabiliyorlar. Amazon'a durumdan bahsettim. Paramın tamamını iade ettiler, ürünü bedeni olacak birisine verdim. Yakın sürede ürüne tekrar baktığımda satıştan kalkmıştı.

Son düzenleme:
Top Bottom