Neler Yeni

Çözüldü✓ Amazondan Cooler master td500 v2 700w alınır mı?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,128
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Buda bakılabilir 6k için güzel rm850e var içinde rm850x olsa tadından yenmezdide rm850e de kötü değildir
Güzel kasa fakat 3 fanli soğutma sığmıyor sıvı soğutmam yok ama olursa ilerde sıkıntı

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kasanın Üst Tarafı Zurnayı Desteklemiyor Ama :peeposad::PeepoLeave:
6.5k da zaten ch560 rakipsiz ama derse ben gider 6k lık alırım 3 zurna yerim diye o zaman corsair. tabi + sı - si ne olur onun için bilemem

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,128
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
6.5k da zaten ch560 rakipsiz ama derse ben gider 6k lık alırım 3 zurna yerim diye o zaman corsair. tabi + sı - si ne olur onun için bilemem
Taksite bakmadım eğer fiyat artmıyorsa sorun yok oda olabilir benim gönlüm hep td500 de kaldı ya çok gördüğüm için bayıldım yok mu ayreten sepete ekleyip alabileceğim power ya amazonda falan

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
mehmet ali oğuz
Kardeşim sana lancool 2 vereyim içinde pwm fan da var thermalright mı neydi markası ama öne 360 oluyor 😇

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,128
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Kardeşim sana lancool 2 vereyim içinde pwm fan da var thermalright mı neydi markası ama öne 360 oluyor 😇
Önemli olan yukarı sığması yoksa bu kadar para vermem 😂

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,489
İsim
Batuhan
Tavsiye Etmem .

Mario Paper Mario Sticker - Mario Paper Mario No Stickers

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,128
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Tavsiye Etmem .

Mario Paper Mario Sticker - Mario Paper Mario No Stickers
Neden hocam neden büyük kuzen senerlerdir eski versiyonunu kullanıyor bende kaç kere yeni versiyonunu gördüm tasarım olarak çok seviyorum ama siz neden sevmediniz anlamadım hava akisida iyi olan bir kasa zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela power olarak bu nasıl olur

Neden hocam neden büyük kuzen senerlerdir eski versiyonunu kullanıyor bende kaç kere yeni versiyonunu gördüm tasarım olarak çok seviyorum ama siz neden sevmediniz anlamadım hava akisida iyi olan bir kasa zaten

@ozan2327

Son düzenleme:

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
ozan başaran

@ozan2327
https://www.akakce.com/power-supply...750-cp-9020279-eu-750-w-fiyati,570457703.html onun yerine bunu alırdım ben. aynı fiyata high power psularda var fakat forumda sorun yaşayan birkaç kişi olmuş ondan önermedim

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,727
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Beni etiketlemissin neden bana bildirim düşmedi kusura bakma kardeşim görmemişim şans eseri baktım da gördüm konuyu

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,128
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Beni etiketlemissin neden bana bildirim düşmedi kusura bakma kardeşim görmemişim şans eseri baktım da gördüm konuyu
Hoş gelmişin Kürşat abim sanada fikir danasayim kim ne önerirse önersin aklım hep td500 v2 de kalıyor Amazon’dan almak istiyorum sence power ne önerirsin bana

https://www.akakce.com/power-supply...750-cp-9020279-eu-750-w-fiyati,570457703.html onun yerine bunu alırdım ben. aynı fiyata high power psularda var fakat forumda sorun yaşayan birkaç kişi olmuş ondan önermedim
Amazon’dan almaya kalkınca 7200tl ye yükseliyor kasayla

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,727
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hoş gelmişin Kürşat abim sanada fikir danasayim kim ne önerirse önersin aklım hep td500 v2 de kalıyor Amazon’dan almak istiyorum sence power ne önerirsin bana

Amazon’dan almaya kalkınca 7200tl ye yükseliyor kasayla
Bütçe ne kasa ve PSU için

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,128
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler

ThE LoSt

80+ Silver
Kasa çok güzel bunu alıcaktım fakat hiç ömürlük falan olmucak çünkü 3 fanlı sıvı soğutma sığmıyor
Psu için ömürlük oluru kast etmiştim ayrı ayrı farklı modellere yönelim sağlanabilir.
Lianli lancool 216 ile Higpower 750w gold modellere göz atabilirsiniz totalde 6k civarına gelir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,531
Üyeler
147,371
Son üye
kiwadesu
Top Bottom