Neler Yeni

Amazondan Klavye Almak?

gomucu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Rasim Şafak
hic boyle bir sikayet gormedim hocam daha once herkes amazon harici yerlerden almayin diyor iade politikasi yuzunden
valla hocam ben aynısını yaşadım bu hafta oldu hatta ekimde aldığım kulaklık kargoya verildi gözüküyor ne ürün var ne bişey her aradığım şu kadar bekleyin bu kadar bekleyin gelecek dendi hatta paranızı iade ediyoruz ürün sizde kalabilir söylendi fakat ürün falan yok, dün konuştuğumda da bana ürünün gelmeyeceğini yanlış bilgi verdiklerini söyledi müşteri hizmetler ben de prime üyeliğimi her şeyimi sonlandırdım daha oradan alışveriş yapmam

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Alkame
valla hocam ben aynısını yaşadım bu hafta oldu hatta ekimde aldığım kulaklık kargoya verildi gözüküyor ne ürün var ne bişey her aradığım şu kadar bekleyin bu kadar bekleyin gelecek dendi hatta paranızı iade ediyoruz ürün sizde kalabilir söylendi fakat ürün falan yok, dün konuştuğumda da bana ürünün gelmeyeceğini yanlış bilgi verdiklerini söyledi müşteri hizmetler ben de prime üyeliğimi her şeyimi sonlandırdım daha oradan alışveriş yapmam
üzücü bir olay çok sipariş verdim hiç böyle bir problemle karşılaşmadım satıcıdan kaynaklanan bir sorundur büyük ihtimalle. Yanlış bilgi paylaşmıştır amazonla.

gomucu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Rasim Şafak
üzücü bir olay çok sipariş verdim hiç böyle bir problemle karşılaşmadım satıcıdan kaynaklanan bir sorundur büyük ihtimalle. Yanlış bilgi paylaşmıştır amazonla.
satıcılık bir olay yok onlar diğer günü kargoya verdiler olay tamamen amazonla ilgili problem yalan bilgi vermeleri yanlış demiyorum bakın yalan bilgi verdiler resmen

PunkiesT

80+ Bronze
gonderici amazon satici Rk Royal Kludge diyor hocam
Amazon satış sonrası müşteriyle ilgili deniliyor bende geçenlerde ilk defa mousepad aldım iadeden 3 4 gün sonra ücret iadesi yapıldı direk

Top Bottom