Neler Yeni

Amazonun bozuk olması

toekra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Yusa
İlk amazon prime çıktığında hesap açmıştım ve çıkıp girdiğimde onay verince
  • Hesabınızda alışılmadık bir etkinlik tespit ettik ve hesabınızı geçici olarak kilitledik. Lütfen yardım için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.
    Hatası çıkmıştı ve şimdi yeni bilgisayarıma geçtim bu hesapta da aynı sorun var ne yapmam lazım çözülmüyor hiçbir türlü

EmreTRk

80+ Bronze
İlk amazon prime çıktığında hesap açmıştım ve çıkıp girdiğimde onay verince
  • Hesabınızda alışılmadık bir etkinlik tespit ettik ve hesabınızı geçici olarak kilitledik. Lütfen yardım için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.
    Hatası çıkmıştı ve şimdi yeni bilgisayarıma geçtim bu hesapta da aynı sorun var ne yapmam lazım çözülmüyor hiçbir türlü
Denileni yapın hocam :) Müşteri hizmetlerine ulaşın.

EmreTRk

80+ Bronze
her seferinde aramam mı gerekecek böyle belki başka cihazdan giricem
Hocam sorun sizin cihazınızda değil. Belliki çok fazla cihazdan giriş yapmaya çalışmışsınız güvenlik için kitlemişler. Müşteri hizmetlerine belirtin durumu çözüm sunacaklardır.

toekra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Yusa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sorun sizin cihazınızda değil. Belliki çok fazla cihazdan giriş yapmaya çalışmışsınız güvenlik için kitlemişler. Müşteri hizmetlerine belirtin durumu çözüm sunacaklardır.
hayır telefonda bile kullanmadım sadece 2 kere oturumu açtım 1.sini eski bilgisayarımda 2.sini bu bilgisayarda ve kitlendi hesap
Mesaj otomatik birleştirildi:

müşteri hizmetleri de ayrı bozuk

EmreTRk

80+ Bronze
hayır telefonda bile kullanmadım sadece 2 kere oturumu açtım 1.sini eski bilgisayarımda 2.sini bu bilgisayarda ve kitlendi hesap
Mesaj otomatik birleştirildi:

müşteri hizmetleri de ayrı bozuk
Yapacak bir şey yok hocam mecbur. Belki mailinize güvenlik kodu vs. atmışlardır bir kontrol edin.

Penguen

80+ Silver
Hesapları kilitleyebiliyor Amazon. Mesela Amazon Türkiye'den alışveriş yaptın bir de Amazon.com'dan (Amerika) yapayım diyorsun, siparişten 5 dk. sonra hesabın kilitleniyor. Normal.

Top Bottom