Neler Yeni

amd 6700 ekran kartı görüntü gitmesi

kartalmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
lasel tek
ekran kartım görüntüsü aniden gitti bu hatayı aldım
windows güncellemesi, amd grafik sürücünüzü otomatik olarak değiştirmiş olabilir, bu nedenle başlattığınız amd yazılımının sürümü, şu anda yüklü olan amd grafik sürücünüzle uyumlu değil
sistem bilgisinden sistem koruması aygıt yükleme ayarlarından hayır seçtim ama sürücüyü yükleyip oyuna girdiğimnde ekran gidiyor kırmızı ışık yanıyor ekran kartından yardımcı olucak bılen bırı varmı arkadaşlar acil

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,533
İsim
Emre Zengin
windows güncellemesi, amd grafik sürücünüzü otomatik olarak değiştirmiş olabilir, bu nedenle başlattığınız amd yazılımının sürümü, şu anda yüklü olan amd grafik sürücünüzle uyumlu değil
sistem bilgisinden sistem koruması aygıt yükleme ayarlarından hayır seçtim ama sürücüyü yükleyip oyuna girdiğimnde ekran gidiyor kırmızı ışık yanıyor ekran kartından yardımcı olucak bılen bırı varmı arkadaşlar acil
1) Öncelikle https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601 bunu indirin, ardından ekran kartınızın https://www.amd.com/en/support/grap.../amd-radeon-rx-6700-series/amd-radeon-rx-6700 22.11.2 sürümünü indirin.
2) İnternet bağlantınızı kesin, önce Amd Uninstallerı kullanın, güvenli moda girmek isteyecek uyarı olarak verdiği her şeye evet deyin, ardından (internet kablosunu takmayın halen), indirdiğiniz 22.11.2 sürümünü kurun. (Kurduktan sonra takabilirsiniz internet kablosunu.)

kartalmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
lasel tek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1) Öncelikle https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601 bunu indirin, ardından ekran kartınızın https://www.amd.com/en/support/grap.../amd-radeon-rx-6700-series/amd-radeon-rx-6700 22.11.2 sürümünü indirin.
2) İnternet bağlantınızı kesin, önce Amd Uninstallerı kullanın, güvenli moda girmek isteyecek uyarı olarak verdiği her şeye evet deyin, ardından (internet kablosunu takmayın halen), indirdiğiniz 22.11.2 sürümünü kurun. (Kurduktan sonra takabilirsiniz internet kablosunu.)
dostum dediğini yaptım herşeyi silip tekrar yükledim ama yine ekran gitti nedendir ne yapabilirim 10 gündür sıkıntısı yoktu yeni aldım makıneyı sımdı bu hatayı verdı

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Erkutay Turmus
Instagram
erkutay.07
Steam
https://steamcommunity.com/id/erkutay07
Discord
vantiemeow#9140
kanki bende de rx6700xt asus dual ekran kartında aynı sorun oluyordu işlemcim R5 1600x olduğu için ve power500w olduğu için ikisinin yetersiz olduğunu düşündüm ilk bi 750w power supply aldım sorun çözüldü geçen de r5600 işlemci adım para biriktiriyorum soğutucu da alıp kullanıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanki bende de rx6700xt asus dual ekran kartında aynı sorun oluyordu işlemcim R5 1600x olduğu için ve power500w olduğu için ikisinin yetersiz olduğunu düşündüm ilk bi 750w power supply aldım sorun çözüldü geçen de r5600 işlemci adım para biriktiriyorum soğutucu da alıp kullanıcam
yani sorun tam olarak nedir ama ben bunları yaptıkdan sonra çözüldü belki tamamen alakasız da olabilir tam araştırmak lazım yanlış yönlendirmeyeyim seni.

kartalmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
lasel tek
bnde 650 w 80 bide 5600 6700 ekran kartı var ondanmıdır ?
wındows updatelerı kapatmıstım sımdı onları yukleyıp denıcem sorun neden bilkmiyorum bu durumu yasayan varmı yardımcı olcak

do

yani sorun tam olarak nedir ama ben bunları yaptıkdan sonra çözüldü belki tamamen alakasız da olabilir tam araştırmak lazım yanlış yönlendirmeyesorun

yani sorun tam olarak nedir ama ben bunları yaptıkdan sonra çözüldü belki tamamen alakasız da olabilir tam araştırmak lazım yanlış yönlendirmeyeyim seni.
sorun oyuna gittim ve hata verdi ekran kartı mıcrosoftlamı ne cakısyor anlamadım görüntü gelmedi ekrana tekrar silip kurdum aynı ?

abcdefg1234

80+ Silver
bnde 650 w 80 bide 5600 6700 ekran kartı var ondanmıdır ?
wındows updatelerı kapatmıstım sımdı onları yukleyıp denıcem sorun neden bilkmiyorum bu durumu yasayan varmı yardımcı olcak

do

sorun oyuna gittim ve hata verdi ekran kartı mıcrosoftlamı ne cakısyor anlamadım görüntü gelmedi ekrana tekrar silip kurdum aynı ?
Görüntü gidip geldikten sonra amd yazılımına giremiyorsanız windows update kendi driver sürümünü yüklemiştir. Sizin driverla update in driver çakışınca bu sorun olabiliyor.

Windows update den dolayı değilse DDU ile şu anki driverınızı silip farklı driver sürümlerini deneyin.

kartalmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
lasel tek
oyun açınca tekrar gitti ekran film açtım izledim 5 dk gitmedi hangi sürümü indirmeliyim 6700 için istikrarlı çalışan ?

windows update may have automatically replaced your amd graphics driver hence the version of amd software you have launched is not compatible with your currently installed amd graphics driver

yazan bu çözüm ne olabilir acaba eski sürüm yüklesem düzelirmi ?

kartalmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
lasel tek
Kardeş bunu denedimde baskaı ne yapabilirim alt bı sürüm Kırşan ise yarar mı 22.5.1 gibi bide updateler kapalı ondan ölümü ?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,533
İsim
Emre Zengin
oyun açınca tekrar gitti ekran film açtım izledim 5 dk gitmedi hangi sürümü indirmeliyim 6700 için istikrarlı çalışan ?

windows update may have automatically replaced your amd graphics driver hence the version of amd software you have launched is not compatible with your currently installed amd graphics driver

yazan bu çözüm ne olabilir acaba eski sürüm yüklesem düzelirmi ?
Windows Update güncelleştirmeleri denetle, hepsini kur. Güncelleştirme kalmayınca en yukarıda yazdığım yolu eksiksiz tekrardan yap.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,533
İsim
Emre Zengin
Bn update güncelleme kapalı ondan mı oluyordur usta
Ondan kaynaklı olabilir onu aktif et. Güncelleştirmeleri denetle ne kuracaksa kursun ondan sonra benim dediğim yolu uygula.

kartalmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
lasel tek
Arkadaşlar şimdi söyle bişey yaptım amd cleanup ile sildim tekrar kurdum sonra aygıt yönetici görüntü bağdaştırıcı ekran kartını seçip özellikler diyip sürücüden sürücüyü geri yükle dedim adrenalin gitti sonra tekrar görüntü bağdaştırıcı ekran kartı sürücü güncelle deyip pcden yükle seçip 6700 secip klösördeki setubu tanıttım(yükledim) hemen oldu az önce kurduğum için şimdi ses geldi oyuna girdim 2-3 dkka gitmedi ekran benim merak ettiğim şu var
1.windows update kapalı bende hep diğer işeltim sistemlerde böyle kullandım bi zararı olurmu ekran gidermi tekrar
2.amd ayarlarını yapmadım varsayılan da ve standarda suan daha önce oyun ayarındaydı şimdi oyun ayarına getirmeye korkuyorum sizce ekran gidermi radeon özelikleri kullandığı için ekran gidermi acaba ne yapmalıyım.
bu mıcrosof radeon ekran kartı çakışıyor diye hata alan varsa sorunu nasıl çözmüş acaba sorun olarak türkçe söyle yazıyordu windows güncellemesi, amd grafik sürücünüzü otomatik olarak değiştirmiş olabilir, bu nedenle başlattığınız amd yazılımının sürümü, şu anda yüklü olan amd grafik sürücünüzle uyumlu değil
bunun sebebi nedir şimdilik standart ayarda kullanıyorum sorun yaşayan böyle çözer ama ilerde sıkıntı olurmu acaba deneyim sahibi arkadaşlarım beni bilgilendirse çok mutlu olurum

kartalmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
lasel tek
Update yaptım ekran gidiyor bu sefer açılmıyor arkadaşlar ekran kartı sürücü yüklü ama aniden kapanıyor ekran kartında kırmızı ışık yanıyor bı kaç deneye deneye açılıyor sorun nedir bu Müslüman yardım etsin

Top Bottom