Neler Yeni

Amd Mobility Radeon HD 5650 Ekran kartı problemi

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
siyah ekranı, windows 10 u ilk kurduğumda kullanıp kapatıp tekrar açtıktan sonra yaşamıştım yani ilk reset atışımda sonraki süreçte düzgün açıldı ama aygıt yöneticisinde ekran kartı gözükmüyordu yani işletim sistemini yükseltip düşürmemin ekran kartını okumasıyla alakalı olmadığını anladım
sürücü yüklerken de hata almıyorum çünkü ekran kartı gözükmediği için haliyle sürücü de yüklenmiyor,göründüğü zamanlar da normal şekilde yükleniyor sorun yaşamıyorum...
dediğim gibi sorunum normal insanlar gibi stabil sorun çıkarmadan elimdeki bulunan eski ekran kartını kullanabilmek fps düşüklüğünden muzdarip değilim yani.
Aygıt yöneticisinde gözüküyor mu?

KnownX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selman
Aygıt yöneticisinde gözüküyor mu?
gözükmüyor , sorun yazılımsal windows bunu engelliyor bu yüzden sürücü dijital zorlamasını bile kapattım tekrar açılışında sıkıntı yaşamıyım diye ama nafile 1 kez görüyosam gün bitince kapatmaya korkuyorum tekrar ekran kartı gözükmeyecek diye

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
gözükmüyor , sorun yazılımsal windows bunu engelliyor bu yüzden sürücü dijital zorlamasını bile kapattım tekrar açılışında sıkıntı yaşamıyım diye ama nafile 1 kez görüyosam gün bitince kapatmaya korkuyorum tekrar ekran kartı gözükmeyecek diye
Çok saçma ya bunun öyle olmaması lazım

KnownX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selman
Çok saçma ya bunun öyle olmaması lazım
Muhtemelen basit bir kod ile veya bir hizmetin kapatılması ile eski sürümde olsa sürekli kullanabilicem ancak olmuyor hizmetleri kapatıp açma konusunda deneme yanılma yaparak ilerlemek mümkün değil maalesef :(

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Muhtemelen basit bir kod ile veya bir hizmetin kapatılması ile eski sürümde olsa sürekli kullanabilicem ancak olmuyor hizmetleri kapatıp açma konusunda deneme yanılma yaparak ilerlemek mümkün değil maalesef :(
En eski sürümü deneyelim isterseniz?

KnownX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selman
Kimse bir çözüm üretemiyor. forum forum dolaştım kimse en ufak bilgi sahibi değil mi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,035
Üyeler
149,131
Son üye
Lykie
Top Bottom