Neler Yeni

AMD den uzak durun..

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ben de işlemci tarafında AMD, ekran kartı tarafında NVIDIA'yı destekliyorum, fakat para olmadığı için AMD APU kullanıyoruz işte...

majorw0w

80+ Silver
Ben ılk defa pc topladım ve amd olsun hadı dedım fıyat olarakta cok fark yoktu ıntel ve nvidia olarak.Haziran 2020de topladım bir yılda 4 kere servı gordu pc sence ben bundan sonra ortalama bır sıstem toplasam bıle bıle amd toplar mıyım?Evet ıntelde de oluyor ama amd cok daha fazla.Amd nın ıslemcı tamır olmuyor demesıde ayrı sacmalık ustune dolar kuru yuksek oldugu ıcın bu ıslemcıye artı olara 546tl vermıs olmak zorunda kalmam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum sen amd fanısın ve senınle bu cumleden baska tartısacak bos vaktım yok hepsı bu kendını bu kadar onemseme
Teknoloji şans işi. İntelden sonra amdye geçtim ön yargım vardı fakat bir sıkıntı yaşamadım 3600x kullanıyorum fırsatım olursa ya 5000 li seri ya da yeni AMD islemcilere geçmeyi düşünüyorum bilgisayar işini birakmaz isem. Isınıyor diyorlar da ısınmayan işlemci yok illaki soğutucu şart oluyor ya da voltaj ayarları. Size sıkıntılı parça gelmiş ne sıkıntısı olduğunu bilmiyorum. Genelleme yapmak doğru olmaz ha sizin başınıza sıkıntı geldi siz birdaha düşünmezsiniz. Başkasının başına da Intel veya Nvidia dan sorun gelebilir.

Omeraslan93

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
751
İsim
Ömer Aslan
Teknoloji şans işi. İntelden sonra amdye geçtim ön yargım vardı fakat bir sıkıntı yaşamadım 3600x kullanıyorum fırsatım olursa ya 5000 li seri ya da yeni AMD islemcilere geçmeyi düşünüyorum bilgisayar işini birakmaz isem. Isınıyor diyorlar da ısınmayan işlemci yok illaki soğutucu şart oluyor ya da voltaj ayarları.
Isınıyor lafı yalan ıslemcınınde kartında sıcaklıklarından memnunum

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Omeraslan93

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
751
İsim
Ömer Aslan
1600 af AMD değil mi hocam herhalde hakkında kısmı güncel değil sizde
Guncel 4 kere servısten sonra suan amd sıstemımı sorunsuz kullanıyorum.Sadece amd alacaklara tavsıye etmıyorum.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Omeraslan93

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
751
İsim
Ömer Aslan

Omeraslan93

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
751
İsim
Ömer Aslan
İşte şans işi size sıkıntılı gelmiş sıkıntısız kullanan bir ton adam var. Mesela siz Intel önerirsiniz birine fakat ona da sorunlu işlemci gelebilir.
Sısteme 4k para vermıstım.Paramın bosa gıttıgıne ınanmaya baslamıstım.Sagolsun msi servısı ısrarım uzerıne cok yardımcı oldu.Bılmıyorum msiyi bgenmeyenler var.Begenmeme sebebı belkı bana olan seydır.Sorunu gec bulup cozmelerı.Cunku sorunu cozduk dedıler ama pıksellesme sorunum devam edıyordu.Sonra kasa ıle yollayınca sıstemı sorunu bulup cozduler.Ama bence msi servis point cok ılgılı ustelık kargoyla hallettım butun getır goturlerı.

majorw0w

80+ Silver
Sısteme 4k para vermıstım.Paramın bosa gıttıgıne ınanmaya baslamıstım.Sagolsun msi servısı ısrarım uzerıne cok yardımcı oldu.Bılmıyorum msiyi bgenmeyenler var.Begenmeme sebebı belkı bana olan seydır.Sorunu gec bulup cozmelerı.Cunku sorunu cozduk dedıler ama pıksellesme sorunum devam edıyordu.Sonra kasa ısle yollayınca sıstemı sorunu bulup cozduler.Ama bence msi servis point cok ılgılı ustelık kargoyla hallettım butun getır goturlerı.
Bu da sizin için bir artı olmuş sorununuz çözülmüş ne güzel ☺️

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Tamam kardeşim artık AMD önermeyi bırakacağım. Bilgi için teşekkürler.
(!)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,213
Üyeler
156,300
Son üye
Heneepr