Neler Yeni

AMD ve driverleri hakkında

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
@RevDeisDou öncelikle arkadaşa teşekkür ederek başlamak istiyorum
Amd 6600 kullanıcısıyım 4 ay önceki driveri kullanıyordum sorunsuz güncelleme yaptım en son ki değil bir öncekini btf5 te inanılmaz fps kaybettim 144 lerden 60 lere falan düştü.
valorant ta saçma şekilde ciddi şekilde takılmalar yaptı gta5 te aynı şekilde bu konuyu gören arkadaşlar olursa diye yazıyorum DDU ile driveri silip @RevDeisDou arkadaşın önerdiği eski driverleri kurarsanız sorun düzeliyor ve mümkün olduğun ca en son sürüme geçecek olan arkadaşlara sesleniyorum amd kanadı için DDU ile Temiz kurulum yapın aktif driveri silip sonra geçmek istediğiniz driveri yükleyin . üst üste driver yükleyince amd kanadında sorun olabilir ama dediğim gibi sorunu çözmem 15 dakikamı falan dıı eğer sıkıntı yaşan arkadaşlar var bu metni iyi okusun herkese iyi forumlar

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Hasan Ciftci
Iyi bir bilgilendirme olmus hocam elinize saglik, bu durumu yasayan cok var.

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Iyi bir bilgilendirme olmus hocam elinize saglik, bu durumu yasayan cok var.
evet hocam teşekkürler sorunun çözümü basit yani o yüzden amd kanadında sorun yaşayanlara ilaç gibi gelecektir inşallah

ibrahimcancl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
Ya hocam şimdi dün ben eski önerilen stabil drivera geçtim çok güzeldi forza 4 e girmiştim bi onda takilmalar fln çok azaldı akıcı oldu pc sonra bf1 e girim dedim girmedi eski sürücü kullaniyon driver güncelle dedi dün gece 1 de tekrardan yenisini kurdum ve çok kötü ya çok saçma bi şekilde çok takılmalar var 1050ti ve i3 8. Nesil işlemci kullanan kuzenim benden daha akıcı oyniyor gibi gerçekten çok kötü bi durum çözümü yok mu gözünüzü sevim ya

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Emir Acar
Ya hocam şimdi dün ben eski önerilen stabil drivera geçtim çok güzeldi forza 4 e girmiştim bi onda takilmalar fln çok azaldı akıcı oldu pc sonra bf1 e girim dedim girmedi eski sürücü kullaniyon driver güncelle dedi dün gece 1 de tekrardan yenisini kurdum ve çok kötü ya çok saçma bi şekilde çok takılmalar var 1050ti ve i3 8. Nesil işlemci kullanan kuzenim benden daha akıcı oyniyor gibi gerçekten çok kötü bi durum çözümü yok mu gözünüzü sevim ya
Hangi driverı denedin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
.
@RevDeisDou öncelikle arkadaşa teşekkür ederek başlamak istiyorum
Amd 6600 kullanıcısıyım 4 ay önceki driveri kullanıyordum sorunsuz güncelleme yaptım en son ki değil bir öncekini btf5 te inanılmaz fps kaybettim 144 lerden 60 lere falan düştü.
valorant ta saçma şekilde ciddi şekilde takılmalar yaptı gta5 te aynı şekilde bu konuyu gören arkadaşlar olursa diye yazıyorum DDU ile driveri silip @RevDeisDou arkadaşın önerdiği eski driverleri kurarsanız sorun düzeliyor ve mümkün olduğun ca en son sürüme geçecek olan arkadaşlara sesleniyorum amd kanadı için DDU ile Temiz kurulum yapın aktif driveri silip sonra geçmek istediğiniz driveri yükleyin . üst üste driver yükleyince amd kanadında sorun olabilir ama dediğim gibi sorunu çözmem 15 dakikamı falan dıı eğer sıkıntı yaşan arkadaşlar var bu metni iyi okusun herkese iyi forumlar
Sen hangi driveri indirdin? Sürümü ne.

ibrahimcancl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen hangi driveri indirdin? Sürümü ne.
https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-22-5-2
sende şu sürümü dener misin

ibrahimcancl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
Deniyim hocam da ben ddu ile silmiyorun direk indirip kuruyorum bir sorun olur mu
DDU ile silin hocam çok basit
Mesaj otomatik birleştirildi:

DDU ile silmenin bir videosu var mı şuan?

ibrahimcancl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl

emir147

80+ Bronze
Dahası