Neler Yeni

Yardım AMD Driver 207 Hatası?

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,162
İsim
SEYF
Merhaba arkadaşlar. Yeni 6700 XT Ekran kartı aldim. PC formatlayip ekran kartını taktım. Bilgisayarı kurdum masaüstü geldi. Fakat bu ilerlemeden sonra kesinlikle Driver yükleyemiyorum. Hata 207 veriyor. Software kuruldu fakat ekran kartı driveri kurulamadı hatası veriyor. Bunun bir çözümü yok mu ekran kartı mi problemli @Emmree @Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,348
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Merhaba arkadaşlar. Yeni 6700 XT Ekran kartı aldim. PC formatlayip ekran kartını taktım. Bilgisayarı kurdum masaüstü geldi. Fakat bu ilerlemeden sonra kesinlikle Driver yükleyemiyorum. Hata 207 veriyor. Software kuruldu fakat ekran kartı driveri kurulamadı hatası veriyor. Bunun bir çözümü yok mu ekran kartı mi problemli @Emmree @Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz
Bir fikrim yok açıkçası hiç denk gelmedim. :/

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,162
İsim
SEYF
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,348
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,109
İsim
Emre Zengin
ikinci el aldım :(
AMD Cleanup Utility ile kaldırıp tekrardan kurmayı dener misin? Eğer gene olmazda Windows Update üstünden sürücüyü güncelleyip bir kurmayı dene bakalım. Kartın Chipsetinde sorun olabilir.

• Beğen
Reaksiyonlar: Reav

Reav

80+ Silver
AMD Cleanup Utility ile kaldırıp tekrardan kurmayı dener misin? Eğer gene olmazda Windows Update üstünden sürücüyü güncelleyip bir kurmayı dene bakalım. Kartın Chipsetinde sorun olabilir.
sonrasında 23.7.1 kurmanı öneririm ama zaten amd cleanup utilityde düzeltmezse emre hocamın dediği gibi chipset sorunlu olabilir.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,162
İsim
SEYF
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Düzelmiyor. Benim bilgisayarda problem vardır.belki diye kardeşimin pcsine taktım onda da aynısını yaptı. Aldığım abi geri istedi kartı. Değiştirecek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,246
Üyeler
140,794
Son üye
KemalBey34
Top Bottom