Neler Yeni

Öneri 🔥Amd🔥Ekran Kartı Almayın🔥

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
EFEKAN SARIKAYA

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Dedik abicim dedik

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Ben bu konuyu gördükten sonra ekran kartını evde kendim yapmaya karar verdim. Dışarıda içine ne koydukları belli değil. Kartın ismini de kardeşler gaming ekran kartları ticaret sanayi ithalat ihracat limited şirketi xrxt7890 koyacam.
Zannetiğim kadar kolay değilmiş beyler, başaramadım

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Neyse beyler paranız varsa nvdia, paranız yoksa veya çok para bayılmayım diyosanız amd alırsınız. Yayın zart zırt işiniz varsa zaten nvdia almalısınız. Ama sırf oyun için orta segmentte nvdia alınmaz.

Karl Dönitz

80+ Bronze
Bende Athlon 3000g var. Yılda 6-7 kez düzenli olarak youtube'da 2-3 saniyelik siyah ekran hatası veriyor ama sistem 2-3 saniye sonra çalışmaya devam ediyor. Onun dışında memnunum. Fiyatı da baya uyguna geldi. Bir Nvidia etmez ama fiyatına göre iyi iş çıkarmış amd.

Venzyq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Utku Üçlüprizoğlu
Arkadaşlar yeni ekran kartı alacaklara sesleniyorum kim nedese desin Amd ekran kartı almayın şimdi size bu iki ayda deneyimlerimi anlatacam

Arkadaşlar ben bu 2 ayda 5 ekran kartı degiştirdim ilki gigabyte eagle rtx 3060 12gb
Bu karta sıcaklık problemi yaşadım yani kart 70 derecede kalması için fan devri yüzde 95 te çalışyor kimseye önermem bu modeli

Sonraki kart asus dual rtx 3060 12 gb
Arkadaşlar kartın sogutması iyi normal ama sesizligi mükemel çalışıp çalışmadıgını anliyamazsınız bu kartı sevdim

3 kart msi rtx 3060 ti kartın sogutması normal ama performansı harika ama 8gb gerçekten yemin ederimki yetmiyecek cull of duty worzonede drop bile yaşadım vram yüzde 99 kulanılıyor yeni alacaklar için aöyliyorum (uzun vadede kullanacak olanlar için) 8 gb vram almayın ne olursa olsun 12 gb almaya çalışın

4 kart arc a 770 arkadaşlar kartın saf gücü iyi de zatende 16 gb vram ama daha intelin ögrenecegi çok şey var bu daha deneme sıkıntı yaşadım evet ama güncelemelerle süzeliyor performans 3060 ti dan daha az ve dedigim gibi intel bu yolun başlangıcı da ilerde indirecegi kartlar daha iyi olacagna inaniyorum yine bunuda zengin olmayana tavsiye etmem almayın

5 kart dedimki amd kulanıyım saf gücüne fiyat performansına bakarak aldım rx 6700 xt dedimki amd gerçekten okadar kötü olamaz insanların dedigi gibi deniyim dedim arkadaşlar hayal kırıklıgına ugradım amd çok çok berbat bır yazılımı var yani msi afterburner bile düzgün çalışmiyor uv yapmaya çalışyorum voltajı biraz indirsem bile frekansıda indirmişim zaten direk pc siyah ekran veriyor ve reset atmak zorunda olursun ve driver ler hepsi siliniyor bide oyunlarda yada furmark testi yaparken sana dogru degerleri vermiyor fan hızı felan çünkü birden fazla uygulama kulandım hepsi başka bir şey söyliyor ya fan hızını amd nin kendi uygulamasından ayarliyorum kendi degerlerimi koyuyorum asla ona göre uymiyor softwer çok berbat yani invida gibi degil ya invida çok çok daha rahat daha kaliteli msi after burner çok iyi çalışır bütün uygulamalar iyi çalışır invidiada şimdi devam ediyim obs yle video kaydı yapacam oyun çöp gibi oluyor donma bile oluyor zatende uyunu ilk defa açtıgınızda çok donar kart nekadar güçlü olursa olsun ikinci üçüncü seferde düzelir
Dedimki belki sadece benim kartım dadır başka kart alsım rx 6700 sorunların bazıları aynı bazı yeni sorunlar bile var
Arkadaşlar belki bazıları beni yalanliyacak ama yemin ederimki bu bir gerçek diyorlarki sadece oyun oyniycaksan amd al abi sadece oyniycaksan bile alma invidia al rx 6700 xt yerine rtx 3060 12 gb al diyceklerki bu iki kart karşılaştırılmaz ben derimki karşılaştırılır ne olurki cull of duty de 120 fps yerine 90 100 fps alsan valoranta 600 fps yerine 500 550 almak ne fark ederki ya pc yi aadece oyun için alsan bile yemin ederimki ilaki bir işin düşer ilerde kanmayın saf güce invidia appel gibi sanki apple iphon kulaniyorsun daha az saf güç ama çok profesyonel yani yayın biel açtım rtx 3060 ile ya bir şey olmamış gibi oyun oyniyorsun çok iyi fps ya 2 5 fps düşüyor ya düşmiyor amd de açtım kasa sanki patlatacak fan sesinde sıcaklıktan fps te düşüyor ciddi bir şekilde oyuzzden diyorumki kanmayın saf güce vakıp almayın amd invidia gibi olması için yıllar lazım şimdide rtx 3060 12 gb döndüm çok mustakir çok profesyonel her işi görür vallaha ben okadar yazıyı allah rızası için yazdım başka bir şey için degil biliyorum insanlarda artık para yok alacaklarsa iyi bir şey alsınlar youtuberlara kanmasınlar herkes kendi manfatleri için çalışır bunu unutmayın
Çok linç yiyecem ama olsun herzaman hakı konuşuruz kendinize iyi bakın
A0 türkçe.
7 yaş kadar bilgisizlik.
Kendi beceremediği şeyi markaya atma.
Ben böyle yorumladım.

yasssofe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
yusuf bolat
A0 türkçe.
7 yaş kadar bilgisizlik.
Kendi beceremediği şeyi markaya atma.
Ben böyle yorumladım.
İnanki bütün amd sülalenden çok daha. Zeki ve deneyimliyim herkes denemeden konuşyor boş konuşyor kafaya takmam zaten sizi amd fanboyları siz yedigniz kazıgı örtmek için demediginizi bırakmadınız ama ohhhhhhhh ohhhhhhhh kazıgı çok güzel yemişsinizki havliyonuz

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Forumda 50 sayfa amd nvdia kapışması o olduğunu gören Intel arc kullanıcılarının minimum rahatlık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,164
Üyeler
150,414
Son üye
keks
Top Bottom