Neler Yeni

Öneri 🔥Amd🔥Ekran Kartı Almayın🔥

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Ülkenin yüzde 52lik malum kesmin 40ı burada :D
Mantık, zeka, objektiflik hiçbirşey yok la insanlarda daha doğru düzgün tüketici olamamış insanlara oy kullandırıyormuşuz.
İnsanlar daha elindeki parayı mantıklı olarak harcamayı bilmiyor yazık gerçekten. AMD çöp diye zırlayan veledler( yada aklı veledler) 'in teknoloji özürlüsü olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
Alınan hataların, karşılaşılan sorunların yüzde80'i kullanıcı hatası ve bilinçsizliği cahilliği özürlülüğü kaynaklıdır. Düzelmeyen yada fabrika çıktısı sıkıtnılı olanı zaten iade eder kurtulursun zırlamanın manası yok. Madem çok paran var git en iyisini al. Burada marka fanboy'luğu yapanlar muzu iki haftada kırmızı eti ayda bir yiyor plastik sandalyelerde pc başında oturuyor, aylık alışverişini bimden yapıyor.
:D
Bim harici haklısın. Bim den özür dile

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,871
İsim
Hacı
AMD nin üzerine toprak atmadığınız kalmış.

zubedbgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Zübeyir Bayram Dobooğlu
Abi konuyu pek anlamadım ama yorumlara cok güldüm ya konuyu açan arkadaş Allah iyiliğini versin gerçekten 😂😂😂

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Ömür
Abi konuyu pek anlamadım ama yorumlara cok güldüm ya konuyu açan arkadaş Allah iyiliğini versin gerçekten 😂😂😂
Özet geçim adam açmış konu işte amd kart almayın sorunlu sonra işte amd çöp alınmaz falan diyenler öyle garip grup şeyler

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Tunahan Yılmaz
neyse amd yi bırakında bime niye laf ediyonuz lan. ucuz işte. sinirlendim bak (!)
Mesaj otomatik birleştirildi:

herşeyde f/p arıyoz bim varoluşundan beri öyle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Tunahan Yılmaz
ben bide calistim a101 de ya. berbat yer

yada iyi bi yer simdi durduk yere mahkemelik oluruz .mk gorurler felan

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Tunahan Yılmaz
Çalışma saatleri anormal marketlerde. Vardiya anormal donuyo bi gun sabah bi gun oglen gidiyon haftada bi gun sabahtan aksam 10 a kadar calisiyon. digerlerini bilmiyom ama a 101 de oyleydi.hem calisana hem musteriye tuhaf yer.

simdide bi a101 fanboyu alalım yokmu savuncak.

Top Bottom