Neler Yeni

Öneri 🔥Amd🔥Ekran Kartı Almayın🔥

Livaković

80+ Silver
26 yaşındaki ben buna katıla katıla güldüm xd
Birader forum amd ile işbirliğimi yapmış adamlar anlamıyor anlatıyorum anlamıyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kimse demedi galiba eminim takip ettim konuyu
sorunsuz dediler demedim alıcı nvidia almak istiyor veya amd adama amd sorunsuz diyorlar bu konuya özel değil bu konudada amd savunduklarını görünce bunu söyledim

Kimse demedi galiba eminim takip ettim konuyu
Sen yatmıcanmı birader sabaha kadar senlemi tartışıcam çocuğa bak yav vatanı savun desem savunmayacak çocuksun amd olunca ortalığı yıkıyıorsun

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Benim bahsettiğim konu tamamen sorunsuz demeleri kullanıcıya belirtmiyorlar sorunlarını olabilecek risklerini kullanıcı kabul ederse önerin bunlar direk sorunsuz diyerek amd öneriyorlar 7000 serisi daha yeni yeni çıktı 6000dede wattman çözülmüştü 6000dede şikayetler 5000 kadar vardı 7000ded devam etmeyeceğinin garantisimi var
Size bir tavsiyem var biraz onu hissettim sizde.
Bir tarafa daha fazla odaklanmışsınız.
Bunun sonu bir tık fanboyluğa gidiyor.
Yanlış değil dedikleriniz haklısınız ama bu işler sonuna kullanıcıda biter.
size fanboy demiyorum yanlış anlamayın sadece sizde biraz tek tarafa takılma görüyorum.
Herkesin isteği , bütçesi , şansı , ihtiyaçları farklı.
İstediğiniz kadar bu iyi şu iyi deyin veya demeyin.
Sonu kullanıcı arz ve taleplerinde bitiyor iyi geceler dilerim

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Ömür
Birader forum amd ile işbirliğimi yapmış adamlar anlamıyor anlatıyorum anlamıyorsunuz

sorunsuz dediler demedim alıcı nvidia almak istiyor veya amd adama amd sorunsuz diyorlar bu konuya özel değil bu konudada amd savunduklarını görünce bunu söyledim

Sen yatmıcanmı birader sabaha kadar senlemi tartışıcam çocuğa bak yav vatanı savun desem savunmayacak çocuksun
Yatmicam kanka sabahlicam bugün warzone oynicam

Livaković

80+ Silver
Hocam inkar etmiyorum hafiften nvidia fanboyum ama nvidia fanboy olmam anlattığım gerçekleri değiştirmiyor bunu anlatmaya çalışıyorum adama anlatıyorum adam gülüyorum diyor iyi geceler bende bu arkadaşlara laf anlatamayacağım
Size bir tavsiyem var biraz onu hissettim sizde.
Bir tarafa daha fazla odaklanmışsınız.
Bunun sonu bir tık fanboyluğa gidiyor.
Yanlış değil dedikleriniz haklısınız ama bu işler sonuna kullanıcıda biter.
Herkesin isteği , bütçesi , şansı , ihtiyaçları farklı.
İstediğiniz kadar bu iyi şu iyi deyin veya demeyin.
Sonu kullanıcı arz ve taleplerinde bitiyor iyi geceler dilerim

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Ömür
Hocam inkar etmiyorum hafiften nvidia fanboyum ama nvidia fanboy olmam anlattığım gerçekleri değiştirmiyor bunu anlatmaya çalışıyorum adama anlatıyorum adam gülüyorum diyor iyi geceler bende bu arkadaşlara laf anlatamayacağım
Güle güle hoşçakal iyi geceler

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Sorun doğru yanlış değil.
Sorun tek taraflı olması bunun
Ayrıca hocam fanboyluk iyi değil cidden o huylardan kurtulmak şart her konuda objektifliği bozuyor.
AMD'de Nvidia'da yeri geldiğinde tercih edilebilinilir yeri geldiğinde tercih edilmeyebilinilir.
Tamami ile kullanan adamda bitiyor işin sonu

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,382
İsim
ismail
Konudan bağımsız amd beni 2015 de çok güzel üzmüştü. Zamanında iyi denilebilecek bir para hd 7690m xt kartına sahip güzel bir laptop almıştım. Aldıktan 2 sene sonra amd desteği çat diye kesmişti.Çıkarttığı 2-3 driver da kartı adam edememişti.Bir takım geliştiriler unoffical driverlar yayınlıyordu hebele hübele diye ilerliyorduk driver konusunda.O gün bu gündür amd'den tiksinirim .d

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
Ülkenin yüzde 52lik malum kesmin 40ı burada :D
Mantık, zeka, objektiflik hiçbirşey yok la insanlarda daha doğru düzgün tüketici olamamış insanlara oy kullandırıyormuşuz.
İnsanlar daha elindeki parayı mantıklı olarak harcamayı bilmiyor yazık gerçekten. AMD çöp diye zırlayan veledler( yada aklı veledler) 'in teknoloji özürlüsü olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
Alınan hataların, karşılaşılan sorunların yüzde80'i kullanıcı hatası ve bilinçsizliği cahilliği özürlülüğü kaynaklıdır. Düzelmeyen yada fabrika çıktısı sıkıtnılı olanı zaten iade eder kurtulursun zırlamanın manası yok. Madem çok paran var git en iyisini al. Burada marka fanboy'luğu yapanlar muzu iki haftada kırmızı eti ayda bir yiyor plastik sandalyelerde pc başında oturuyor, aylık alışverişini bimden yapıyor.
:D

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Ömür
Mantık, zeka, objektiflik hiçbirşey yok la insanlarda daha doğru düzgün tüketici olamamış insanlara oy kullandırıyormuşuz.
İnsanlar daha elindeki parayı mantıklı olarak harcamayı bilmiyor yazık gerçekten. AMD çöp diye zırlayan veledler( yada aklı veledler) 'in teknoloji özürlüsü olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
Alınan hataların, karşılaşılan sorunların yüzde80'i kullanıcı hatası ve bilinçsizliği cahilliği özürlülüğü kaynaklıdır. Düzelmeyen yada fabrika çıktısı sıkıtnılı olanı zaten iade eder kurtulursun zırlamanın manası yok. Madem çok paran var git en iyisini al. Burada marka fanboy'luğu yapanlar muzu iki haftada kırmızı eti ayda bir yiyor plastik sandalyelerde pc başında oturuyor, aylık alışverişini bimden yapıyor.
Katılıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Tunahan Yılmaz
Hoop orda dur bime laf ettirmem. Bende bim fanboyum

Top Bottom