Neler Yeni

Öneri 🔥Amd🔥Ekran Kartı Almayın🔥

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
halil

Grande Terim

80+ Silver
oda kullanıcının seçimine kalıyor ama oyun oynarken wattman yiyip monitörü kırmaktanas ayar kısıp oynamayı tercih ederim ayrıca rx 7000 serisinde vramında nvidia gibi kısıtladığını söyleyebilirim misal rx 7600 buna ne diyeceksiniz sözde nvidia cimriydi e bu ne oluyor
RX 7600 zaten 3060 ti performansına yakın bir kart benim 8gb VRAM lafım 3070 3070 ti ve 4060 ti ya amd yine yüksek VRAM kart cikaracaktir

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
amd işişansa bırakıyor problem bu nvidia işi şansa bırakmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

konudan çıkla allahın amd fanboyu paran yok diye amd aldın bari kendi ürürnünü millete tavsiye etme internetten okuyor okuyor bana yazıyor yat uyu kardeşim
Nvidia iyi mi oluyor peki bu soruyu soruyorum.
İşi şansa bırakmıyor ama kısıryor ki Nvidia kartların en büyük iki sorunundan birisidir bu .
Halen çıkıp kartlara saçma sapan vramler takıyorlar.
Bana deme yok 4090 7900 kandırmayalım orta segment için konuştuğumu biliyorsun.
Sürücü için AMD kartları kötü veya alınmaz denmesi yanlış.
Sen tercih etmiyor olabilirsin ve eğer sorunun varsa paylaş insanlar yardımcı ol ama bu marka kötü bu ürün kötü demek için elinde bir kesinlik olmalı .
Bu yüzden fiyatına göre değişir hangisi alınır alınmaz sorusu.
Önemli olan soru şu.
Fiyatına göre ne sunuyor?
Her zaman budur fiyat.
Eğer siz üst segment diyecekseniz o konu çok ayrı orada rekabet ayrı boyutta orta segmentte farklı boyutta.
Ama sizde ricam var lütfen bir şeye dümdüz kötü veya iyi demeyin böyle böyle sorunu var deyin ama bir markayı kötü yapmak için daha fazlası lazım ve bunu neredeyse herkesin yaşaması lazım.
Bunlar fikirlerimiz sadece.
Ayrıca kabul edelim Nvidia alınca sorun yaşamayacağımız da kesin değil.
Dediğim gibi teknoloji gerçekten şans işi.
Ne olrusa olsun şans işi.
Düşük yüksek ama bu şans.
Burada en güzel sonuç
Bunu kullanıcı ne istiyor ona göre tercihini yapmalı.
O yüzden bir marka kötü iyi değildir diyorum.
Bu işin sonu kullanıcı.
Benim ihtiyacıma göre hangisi daha iyise ben onu kullanacağım amd olsun nvidia olsun hangisi o zaman benim imkanıma göre iyise onu alacağım.
He inşallah dediğinizi seçme lüksüm olur ama malesef çoğumuzda yok

Grande Terim

80+ Silver
Hocam şans işi diyorum bunlar tamamen sorunsuz alınır diyor ben diyorumki kullanıcıya tavsiye verirken risklerinden bahsedin amd kart aldıracaksanız sorunları var bunlar diyorki sorunusuz tamamen amacım bu
Burda kim dedi amd kartlarin sorunsuz olduğunu?

Livaković

80+ Silver
Nvidia iyi mi oluyor peki bu soruyu soruyorum.
İşi şansa bırakmıyor ama kısıryor ki Nvidia kartların en büyük iki sorunundan birisidir bu .
Halen çıkıp kartlara saça sapan vramler takıyorlar.
Bana deme yok 4090 7900 kandırmayalım orta segment için konuştuğumu biliyorsun.
Sürücü için AMD kartları kötü veya alınmaz denmesi yanlış.
Sen tercih etmiyor olabilirsin ve eğer sorunun varsa paylaş insanlar yardımcı ol ama bu marka kötü bu ürün kötü demek için elinde bir kesinlik olmalı .
Bu yüzden fiyatına göre değişir hangisi alınır alınmaz sorusu.
Önemli olan soru şu.
Fiyatına göre ne sunuyor?
Her zaman budur fiyat.
Eğer siz üst segment diyecekseniz o konu çok ayrı orada rekabet ayrı boyutta orta segmentte farklı boyutta.
Ama sizde ricam var lütfen bir şeye dümdüz kötü veya iyi demeyin böyle böyle sorunu var deyin ama bir markayı kötü yapmak için daha fazlası lazım ve bunu neredeyse herkesin yaşaması lazım.
Bunlar fikirlerimiz sadece.
Ayrıca kabul edelim Nvidia alınca sorun yaşamayacağımız da kesin değil.
Dediğim gibi teknoloji gerçekten şans işi.
Ne olrusa olsun şans işi.
Düşük yüksek ama bu şans.
Benim bahsettiğim konu tamamen sorunsuz demeleri kullanıcıya belirtmiyorlar sorunlarını olabilecek risklerini kullanıcı kabul ederse önerin bunlar direk sorunsuz diyerek amd öneriyorlar 7000 serisi daha yeni yeni çıktı 6000dede wattman çözülmüştü 6000dede şikayetler 5000 kadar vardı 7000ded devam etmeyeceğinin garantisimi var

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Ömür
uğraşmakmı 14 yaşında çocuksun dostum :D kaç yaşında abin yaşında adamım terbiyeni takın internetten forumlardan okuduğun bilgilerle yazıyorsun burya
Lan 14 yaşındaki çocuk senden daha bilgilidir savunucak bir şey olmuyinca yok mühendisim yok 14 yaşında fanboy falan diyorsun wdflfkcndkdn

Alfha13

80+ Silver
çok mustakir çok profesyonel
Mustakir ne demek, gerçekten merak ettiğim için soruyorum.

Müstakır, istikrarlı demekmiş. Bunu bilip driverler, invidia falan yazmak ilginç.

Son düzenleme:

Livaković

80+ Silver
Burda kim dedi amd kartlarin sorunsuz olduğunu?
alıcıya konu hakkında bilgilendirme yaptığınızı sanmıyorum direk alınır diyip öneri yapıyorsunuz buna kızıyorum dostum amd şans işidir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lan 14 yaşındaki çocuk senden daha bilgilidir savunucak bir şey olmuyinca yok mühendisim yok 14 yaşında fanboy falan diyorsun wdflfkcndkdn
Random atıyor birde :D annen baban sütünü vermedimi amd fan boy seni

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Top Bottom