Neler Yeni

Öneri 🔥Amd🔥Ekran Kartı Almayın🔥

Livaković

80+ Silver
Dostum benim de param olsa giderim teknolojisi fazla olanı alırım üst bütçede AMD ile Nvidia rakip değil.
Yüksek segment ile orta segment farklı.
Birbirimizi kandırmayalım bu tartışmaları başlatanlar hep orta segment kullanıcıları .
Tatmin diyorsunuz ama işte insanlar alırken uzun ömür istiyor.
Görüyoruz Babasının şirketi gibi marka savunanları.
He param olsa ben de düşünmem gider hangisi en iyisi onu alırım ama yok.
İnsanlar da hesaplı olanı almak istiyor.
Bana burada gelip AMD watman hatası sürücü hatası kesinlikle var diyebilir misiniz?
İşte teknoloji şans işi.
Çok az insanlar bir seçim yapıyor.
Nvidia markası ürünleri AMD kanadına göre daha pahalı olan , Fiziksel anlamda içerikten kısan ama sırf teknolojive driverleri stabil diye tercih ediliyor.
Amd ise tam tersi için tercih ediyor burada bu seçim kullanıcının seçimi.
Burada eğer size göre bakarsak iki marka da berbat ikisi de bir yerde berbat ama ikisi de bunlar yüzünden kötü olmuyor.
Burada eğer bana AMD fanı diyecekseniz burada bitirelim he yok dediklerimi anlamadıysanız daha sade yazmaya çalışırım ancak gerçekler bu.
İki marka arasında bir tercih bu iyi kötü tercihi değil.
Her markanın iyi ve kötü yanı var.
Hater veya fan olmayın seçiminizi yapın gitsin kısacana
amd işişansa bırakıyor problem bu nvidia işi şansa bırakmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam kanka EN MÜHENDİS SENSİN
konudan çıkla allahın amd fanboyu paran yok diye amd aldın bari kendi ürürnünü millete tavsiye etme internetten okuyor okuyor bana yazıyor yat uyu kardeşim

Grande Terim

80+ Silver
alınmaz evet sorun resmi olarak çözülene kadar alınmaz aldırtmamda sorun çözüldüğünde herkese amdyi tavsiye ederim resmi olarak ortadan tamamen kalktı diye bir makale olmadan kimseye tavsiye etmiyorum bilgisayar mühendisliği okuyan adamım

Boş yapma dostum
Amd kart alınır tamam hadi önerme adam gitti 6750 XT rakibi 3070 aldı sonra 3070 8 GB vrami oyunlarda sıkıntı yaratmaya başladı ne olacak.

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,734
İsim
Gtx 1090Tİ
hocam size tek bir soru soracağım tamamen benliğinizle cevaplayın paranız var 4090 alma fırsatınımı değerlendirirsiniz 7900xtx mi bana bunun cevabını verin 4090 diyeceksiniz çok büyük ihtimalle parası olmayan amd alıyor moralini tatmin etmek için amdyi allah gibi savunuyor

fanboyluk değil gerçekler fanboyluk resmiyetsiz savunanlar ben nvidianın sorunu olupta sorunsuz diye savunmuyorum ama amdinin sorunlarının var olduğu kanıtlanmış ama sorunlarının çözüldüğüne dair resmiyet yok mesajda yazıyorsunuz bana resmi bilgi gösterin amd aldırtmazsam namerdim burdada tüm amd kullanıcılarındanda özür dileyeceğim resmi sorun çözüldüğüne dair bir makale yoksa bana burda amd iyi diyemezsiniz deddirttirmemde
amd'nin çıkardığı en üst seviye kartlar nvidianın top kartlarına kapışamaz zaten hocam onu kimse iddia etmiyor kimse amd tamamen sorunsuz da demiyor.
Sizin RX6700XT/RX 6800 gibi kartları 3060/3060Tİ/3070/3070Tİ gibi kartlarla karşılaştırmanız lazım ki adil ve akıl karı bir karşılaştırma olsun.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Ömür
amd işişansa bırakıyor problem bu nvidia işi şansa bırakmıyor

konudan çıkla allahın amd fanboyu paran yok diye amd aldın bari kendi ürürnünü millete tavsiye etme internetten okuyor okuyor bana yazıyor yat uyu kardeşim
Tamam kank fanboyum beyler evinizi komple amd yapın amd kitabı alın okuyun her şey amd

Livaković

80+ Silver
Amd kart alınır tamam hadi önerme adam gitti 6750 XT rakibi 3070 aldı sonra 3070 8 GB vrami oyunlarda sıkıntı yaratmaya başladı ne olacak.
oda kullanıcının seçimine kalıyor ama oyun oynarken wattman yiyip monitörü kırmaktanas ayar kısıp oynamayı tercih ederim ayrıca rx 7000 serisinde vramında nvidia gibi kısıtladığını söyleyebilirim misal rx 7600 buna ne diyeceksiniz sözde nvidia cimriydi e bu ne oluyor

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
o piti piti yapın hangisi çıkarsa onu alın bu kadar tartismaya gerek yok

Livaković

80+ Silver
amd'nin çıkardığı en üst seviye kartlar nvidianın top kartlarına kapışamaz zaten hocam onu kimse iddia etmiyor kimse amd tamamen sorunsuz da demiyor.
Sizin RX6700XT/RX 6800 gibi kartları 3060/3060Tİ/3070/3070Tİ gibi kartlarla karşılaştırmanız lazım ki adil ve akıl karı bir karşılaştırma olsun.
Hocam şans işi diyorum bunlar tamamen sorunsuz alınır diyor ben diyorumki kullanıcıya tavsiye verirken risklerinden bahsedin amd kart aldıracaksanız sorunları var bunlar diyorki sorunusuz tamamen amacım bu

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Ömür
Kanka adam takmış sorunlu falan mühendismiş biz Allah gibi savunuyormuşuz biz falan

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Amd fanı, nvdia fanı derken ekran kartlarının fanlarından mı bahsediyorsunuz? Hangi fan daha iyi soğutuyormuş? Takip edemedim de

Top Bottom