Neler Yeni

Öneri 🔥Amd🔥Ekran Kartı Almayın🔥

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, pubg.
kanka ne anlatıyorsun gerçekleri söylüyoruz amd sorunlu forum üyelerinden 4 5 üye sorunsuz diye sorunsuz olmuyor boş konuşma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sizde olmadı diye sorun yok diye bir kaide yok. + olarak nvidianında - yanları var fakat amd kartlar kadar sorun çıkarmıyorlar
yalan olmasın 2 sistemim var biri rtx 2060 10400f diğeri rx 6750xt 12400f ikisinde de hiç sorun yaşamadım. başka yakın bir arkadaşıma da 2. el olarak 6700xt li sistem topladık başlarda mavi ekran yiyordu win sürümünden kaynaklıymış düz bir formatla çözüldü.

Livaković

80+ Silver
Lan boş konuşan sensin amd kullanıyorum ben niye sorun yaşamadım acaba
sende olmadı diye sorunsuzmu oluyor remsiyetle gelin

yalan olmasın 2 sistemim var biri rtx 2060 10400f diğeri rx 6750xt 12400f ikisinde de hiç sorun yaşamadım. başka yakın bir arkadaşıma da 2. el olarak 6700xt li sistem topladık başlarda mavi ekran yiyordu win sürümünden kaynaklıymış düz bir formatla çözüldü.
Hocam ben resmiyete bakıyorum 10 kart hadi sorunsuz diğerleri. resmi bilgilerle gelmeden 20 sayfa mesaj yazan amd fanları görüyorum resmiyet gösterin boş konuşmayın

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,226
İsim
uwu
2 kart denedim sorun bendemi sadece yaaa
sanırım se... yani teknoloji şans işi nvidia da da sorun yaşayan var tabii ki onda sorun yaşayıp amd de yaşamayan var şahsen ilk pc dışında hepsi am ekran kartıydı ne mavi ekran ne de driver silinmesi yaşadım uzun süre uygulama üzerinden güncelleyip yılda 1/2 defa kendim ddu ile silip tekrar en son çıkan güncel driverı indirdim hala 0 sıkıntı

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Ömür
Aynı fiyatta 3060 var rx6700xt nerde 3060 nerde beyniniz almıyormu sizin herkesin nvidia karta verecek parası yok olsa bile amd tarafında daha performans lı kartlar var nvidia hep cimrilik yapıyor

sende olmadı diye sorunsuzmu oluyor remsiyetle gelin

Hocam ben resmiyete bakıyorum 10 kart hadi sorunsuz diğerleri. resmi bilgilerle gelmeden 20 sayfa mesaj yazan amd fanları görüyorum resmiyet gösterin boş konuşmayın
Sende oluyor diye diye sorunlu olmuyor o zaman be boş konuşuyon max nvidia fanı 🤣🤣

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,226
İsim
uwu
hocam bu windovsun radeon ekran kartlarıyla derdi var sanırım gidip sorunlu (beta) sürücüleri otomatik kuruyor

Livaković

80+ Silver
Aynı fiyatta 3060 var rx6700xt nerde 3060 nerde beyniniz almıyormu sizin herkesin nvidia karta verecek parası yok olsa bile amd tarafında daha performans lı kartlar var nvidia hep cimrilik yapıyor
Dostum nvidia zaten cimrilik yapıyor fakat performans alacaz diye yazılımı leş ürün alınmaz amdnin yazılım konusunda rezilliğini savunuyorsan sen kapat leptopu çık git yazılım>Güç

Sende oluyor diye diye sorunlu olmuyor o zaman be boş konuşuyon max nvidia fanı 🤣🤣
bana diyor parası olmayan max amd fanı boş konuşma

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Ömür
Dostum nvidia zaten cimrilik yapıyor fakat performans alacaz diye yazılımı leş ürün alınmaz amdnin yazılım konusunda rezilliğini savunuyorsan sen kapat leptopu çık git yazılım>Güç
Yazılım güç olsaydı 3060 nerelere gelirdi

Livaković

80+ Silver

resmiyet göster arkadaşım 20 sayfa amd fanları boş konuşmuş gel resmiyetle gel resmi olarak amdnin yazılım sorunlarını tamamen çözdüğünü kanıtla kanıtlayamıyorsan susacaksın rezil etme kendini

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
kanka ne anlatıyorsun gerçekleri söylüyoruz amd sorunlu forum üyelerinden 4 5 üye sorunsuz diye sorunsuz olmuyor boş konuşma

Hocam sizde olmadı diye sorun yok diye bir kaide yok. + olarak nvidianında - yanları var fakat amd kartlar kadar sorun çıkarmıyorlar

Bana resmi kanıtlarla gelin 5 6 kişide sorun yok diye kanıtsız diye bir kaide yok
Teknoloji işi şans işi.
Kendiniz bile belirtmişsiniz.
Kimisinde oluyor kimisinde olmuyor.
bin defa diyeceğim halen diyorum
TEKNOLOJİ ŞANS İŞİ.
Senin kartında sürücü sorunu oluyor onda başka sorun.
Ama AMD sürücüleri böyle şöyle yok Nvidia sürücüleri böle şöyle bunlar o kartları kötü yapmaya tek başına şu şartlarda yetmiyor arkadaşlar.
Sürücü düzeltilir önemli olan mekanik yani fiziksel bir sorun çıkartma sıklığı olmalı bence.
Yıllardır aynı kavga
Halen bu iki marka ürünleri alınır bir sürücü veya bir vram alanlara engel olmuyorsa böyle devam eder
Kısacana GTX 970 3.5 gibi zehir edebilecek her seferinde garanti bir sorun veremiyorsanız şans işi o

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Ömür
resmiyet göster arkadaşım 20 sayfa amd fanları boş konuşmuş gel resmiyetle gel resmi olarak amdnin yazılım sorunlarını tamamen çözdüğünü kanıtla kanıtlayamıyorsan susacaksın rezil etme kendini
Kanka ben çözmüş mü diyorum git eski mesajlarıma bak sorun yaşadım ama 1 saatte düzelttim çok zor değil yapmak

Livaković

80+ Silver
Yazılım güç olsaydı 3060 nerelere gelirdi
vatanı savun desek savunmayacak adam amdyi ölümüne savunuyor komik tarafı kanıtı yok 5 tane forum sakini sorunum yok diyor tamam bu model marka sorunsuz diye yorumluyor patladım sen kulaktan dolma internette okuduğun bilgileri bana burda anlatma bilgisayar mühendisliği okuyorum dostum

Grande Terim

80+ Silver
amd fansın sen anlamıyorsun asıl

şimdi kimler amd fanboy gelsinler bi tartışalım 10dan fazla arkadaş boş yorum yapmış
Sende nvida fanboyusun amd kartlarda hata çıkabileceğini biliyorum ama konu sahibi Bir amd karta sorun çıktı diye tüm amd kartlarda sorun çıkacak zanettigi için dedim bunları

Top Bottom