Neler Yeni

Çözüldü✓ AMD EKRAN KARTI İLE YAYİN HK.

intikam

80+
Geliriz twitch adınız nedir görsün bizim memoli artık 4080 ile izler nede olsa🤣
yarın söylerim discord filan varsa verin hocam ordan konuşuruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Noldu kankam bu neyin fanboyluğu la?
en son format atmıştın pcye bi ayar çekiyim yarına bakalım

Noldu kankam bu neyin fanboyluğu la?
4080 ya 4080 le 6 serisi karşılaştırıyoruz vay be

Valentina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet
Tr de herkesin parası var ve herkes 4090 alabiliyor doğru 🤣 ayrıca sıkıntılı bir kart değil o sorunlar büyük oranda çözüldü anlatamıyormuyum acaba bunu bir tek ben değil bizzat abdullah abide diyor ayrıca niye kıskanacakmışım 🤣 gideyimde 1000tl etmeyecek karta sırf birkaç yazılımsal özelliği var diye ve nwidia olduğu için 3000tl para baymam gerekiyor galiba
Aynen öyle para bayman gerekiyor

Herkes 4090 alabiliyormu sen dalgamı geçiyorsun la 20klık hazır sistemin var hayatında 80 bin lira kredi kartında para görmemiş çoçuksun neyin tatavasını yapıyorsun herkes 4090 alabiliyorsa sen bana bir 4090 ısmarla bakayım madem.hepimiz çok zenginiz sor bakalım

Starlex

80+ Silver
Aynen öyle para bayman gerekiyor

Herkes 4090 alabiliyormu sen dalgamı geçiyorsun la 20klık hazır sistemin var hayatında 80 bin lira kredi kartında para görmemiş çoçuksun neyin tatavasını yapıyorsun herkes 4090 alabiliyorsa sen bana bir 4090 ısmarla bakayım madem.hepimiz çok zenginiz sor bakalım
Yok dalga geçmiyorum bilader sen rahatına bak hdhshssy🤣🤣 tamam en zengini sensin kusura bakma

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Mithat Özdemir
Selam arkadaşlar

AMD ekran kartı ile yayın yapılır mı, aranızda AMD ekran kartı ile yayın yapan ve bir sıkıntı vs. yaşayan var mı?

İyi forumlar
Yayıncıyım amd ekran kartım var Allah belasını versin bana öyle bi zararlar uğrattı ki istersen sende amd al sende uğraş.

Top Bottom